Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
340 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej. Część 1 - Zestaw do endoskopii Kapsułkowej - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowią
    Wartość umowy
    118 800 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej. Część 2 - Kabina z promiennikami UVB - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Za
    Wartość umowy
    88 020 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej. Część 3 - Laser Frakcyjny CO2 - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik
    Wartość umowy
    75 816 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej. Część 4 - Lampa do terapii fotodynamicznej - 1 szt. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowią
    Wartość umowy
    35 964 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 600 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Parametry jakościowe [PJ]40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup aparatury medycznej: Zestaw do endoskopii Kapsułkowej, Kabina z promiennikami UVB, Laser Frakcyjny CO2, Lampa do terapii fotodynamicznej, Cieplarka płynów infuzyjnych – typ A i typ B

Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup aparatury medycznej: Zestaw do endoskopii Kapsułkowej, Kabina z promiennikami UVB,…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 340 200 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
340 200 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Medtronic Poland sp. z o.o. (część 1); WEROMED Tomasz Klepaczewski (części 2, 4); SHAR-POL Sp. z o.o. (część 3); GRADITO Urszula Kalinowska (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 340 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001126074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Curie Skłodowskiej 9

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-094

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

052 5854076

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.brzezinski@jurasza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jurasza.umk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jurasza.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/493951/zakup-aparatury-medycznej-zestaw-do-endoskopii-kapsulkowej-kabina-z-promiennikami-uvb-laser-frakcyjny-co2-lampa-do-terapii-fotodynamicznej-cieplarka-plynow-infuzyjnych-typ-a-i-typ-b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup aparatury medycznej: Zestaw do endoskopii Kapsułkowej, Kabina z promiennikami UVB, Laser Frakcyjny CO2, Lampa do terapii fotodynamicznej, Cieplarka płynów infuzyjnych – typ A i typ B

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-64cf2910-4e2d-451a-ad90-7d5acd8f601a

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631657

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00176603/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.22 Aparatura medyczna

zestaw do endoskopii kapsułkowej, lampa z promiennikami UVB, Laser Frakcyjny CO2, Lampa do terapii fotodymanicznej, Cieplarka płynów infuzyjnych-typ A i typ B

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00519185

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NLZ.2025.271.76

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

345633,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej.
Część 1 - Zestaw do endoskopii Kapsułkowej - 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz cenowy) oraz głównych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33168100-6 - Endoskopy

4.5.5.)Wartość części

119500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej.
Część 2 - Kabina z promiennikami UVB - 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz cenowy) oraz głównych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33158300-5 - Urządzenia medyczne emitujące promieniowanie ultrafioletowe

4.5.5.)Wartość części

88000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej.
Część 3 - Laser Frakcyjny CO2 - 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz cenowy) oraz głównych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33128000-3 - Lasery medyczne inne niż stosowane w chirurgii

4.5.5.)Wartość części

80933,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej.
Część 4 - Lampa do terapii fotodynamicznej - 1 szt.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz cenowy) oraz głównych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

36400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup aparatury medycznej.
Część 5 - Cieplarka płynów infuzyjnych - typ A i typ B - 3 szt. Sczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zostały wskazane w Rozdziale IV SWZ, w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (formularz cenowy) oraz głównych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33186200-9 - Urządzenia do ogrzewania krwi i płynów

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Medtronic Poland sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9521000289

7.3.3)Ulica

Polna

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-633

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88020,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88020,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88020,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WEROMED Tomasz Klepaczewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5241111749

7.3.3)Ulica

Dębowa 1B

7.3.4)Miejscowość

Jabłonna

7.3.5)Kod pocztowy

05-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88020,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75816,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75816,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75816,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SHAR-POL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6310020187

7.3.3)Ulica

ul. Św. Małgorzaty 6/1

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-102

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75816,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35964,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42660,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35964,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WEROMED Tomasz Klepaczewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5241111749

7.3.3)Ulica

Dębowa 1B

7.3.4)Miejscowość

Jabłonna

7.3.5)Kod pocztowy

05-110

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35964,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GRADITO Urszula Kalinowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8461405992

7.3.3)Ulica

Szosa Lubicka 15F/73

7.3.4)Miejscowość

Toruń

7.3.5)Kod pocztowy

87-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
927 150 zł
Próbka: 218 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
278 858 zł2 282 953 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 004 095 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
278 858 zł
Mediana
927 150 zł
Górny kwartyl
2 282 953 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 340 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Medtronic Poland sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.