Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2026 rok w ramach promocji programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027

Zamawiający Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2026 rok w ramach promocji programu Fundusze…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Województwo Lubelskie z siedzibą w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 31 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 424 603 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Artura Grottgera 4

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-029

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.7.)Numer telefonu

814416635

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.jasic@lubelskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ca5ec85-adcb-427a-9d00-08818570dff7

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00631450

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00405540

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2026 rok w ramach promocji programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa (wraz z rozładunkiem) do siedziby Zamawiającego kalendarzy książkowych i ściennych trójdzielnych na 2026 rok w ramach promocji programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego na lata 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

22462000-6 - Materiały reklamowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

25 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Elżbieta Zajet prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą: PPHU "LIR" Elżbieta Zajet

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5781179389

4.3.3.)Ulica

Grunwaldzka 2

4.3.4.)Miejscowość

Elbląg

4.3.5.)Kod pocztowy

82-300

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

65000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00505601/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

65000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Protokół odbioru został podpisany w dniu 09 grudnia 2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30199792-8Kalendarze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
424 603 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 400 zł523 375 zł
Rozstęp międzykwartylowy
334 975 zł
Źródło próbki
CPV 30199· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
188 400 zł
Mediana
424 603 zł
Górny kwartyl
523 375 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30199792-8 (Kalendarze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.