Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
386 415 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 386 415 zł – 608 056 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dostępność personelu - serwis dzienny40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego przy ul. Świętokrzyskiej 14 w Warszawie

Zamawiający Polski Komitet Normalizacyjny (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy AMSA SP. Z O.O. Wartość umowy: 386 415 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Polski Komitet NormalizacyjnyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 31 grudnia 2025
Wartość umowy
386 415 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AMSA SP. Z O.O. (WARSZAWA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 386 414,81 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 386 414,81 zł do 608 056,08 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail