Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość wybranych ofert
236 148 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na budowę budynku świetlicy wiejskiej z pomieszczeniami garażowymi przeznaczonymi dla OSP w miejscowości Niestachów dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę
    Wartość umowy
    83 763 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na przebudowę, nadbudowę i rozbudowę istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Niestachowie dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy, nadbudowy i rozbudowy
    Cena wybranej oferty
    152 385 zł
    3 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na rozbudowę istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Sierakowie dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę szkoły podstawowej w Sierakowie”, dz. Nr ewid.
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie dokumentacji projektowych obiektów użyteczności publicznej w Gminie Daleszyce” – powt.

Zamawiający Gmina Daleszyce (Daleszyce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowych obiektów użyteczności publicznej w Gminie…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 236 148 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina DaleszyceDaleszyce, Świętokrzyskie (powiat Kielecki →)opublikowano 30 grudnia 2025
Łączna wartość ofert
236 148 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 października 2025

    Termin ofert: 14 października 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    30 grudnia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma HighTechHome Investment Sp. z o.o. za łącznie 236 147,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Daleszyce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Staszica

1.5.2.)Miejscowość

Daleszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

26-021

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@daleszyce.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.daleszyce.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-129f5e59-e392-4eb2-91b4-12c4e1dac879

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie dokumentacji projektowych obiektów użyteczności publicznej w Gminie Daleszyce” – powt.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-129f5e59-e392-4eb2-91b4-12c4e1dac879

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00628816

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00039070/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.21 Opracowanie dokumentacji projektowych obiektów użyteczności publicznej w Gminie Daleszyce

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00459106

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WIN.ZP.271.16.2.2025.MD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na budowę budynku świetlicy wiejskiej z pomieszczeniami garażowymi przeznaczonymi dla OSP w miejscowości Niestachów dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę świetlicy wiejskiej przy OSP Niestachów”, dz. Nr ewid. 267/8, 267/11 obręb 260405_5.0010 Niestachów.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

97695,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na przebudowę, nadbudowę i rozbudowę istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Niestachowie dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy, nadbudowy i rozbudowy Szkoły Podstawowej w Niestachowie”, dz. Nr ewid. 13/2 obręb 260405_5.0010 Niestachów.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

156000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompletna dokumentacja projektowa na rozbudowę istniejącego budynku Szkoły Podstawowej w Sierakowie dla zadania pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej na rozbudowę szkoły podstawowej w Sierakowie”, dz. Nr ewid. 5 obręb 260405_5.0012 Sieraków.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

59439,03 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83763,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

116850,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83763,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HighTechHome Investment Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592061387

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-819

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83763,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152384,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

153450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152384,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HighTechHome Investment Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592061387

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-819

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151384,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W związku z uchyleniem się od podpisania umowy Wykonawcy JNS Sp. z o.o. 35-011 Rzeszów, którego oferta została wybrana w niniejszym postępowaniu jako najkorzystniejsza na część 3, Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 poz. 1320 ze zm.) informuje, iż cena kolejnej oferty najkorzystniejszej na część 3 przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie na część 3 unieważniono.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Daleszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Daleszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 236 148 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HighTechHome Investment Sp. z o.o. (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.