Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Gospodarstwo Rolne Tobiaski Andrzej, Gospodarstwo Rolne Ziegert Mateusz

Wartość umowy
170 640 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 170 640 zł – 745 200 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z Gminnej Oczyszczalni Ścieków, położonej na terenie Gminy Przodkowo w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r.

Zamawiający Gmina Przodkowo (Przodkowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z…”, wybierając ofertę wykonawcy Gospodarstwo Rolne Solski Sławomir. Wartość umowy: 170 640 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PrzodkowoPrzodkowo, Pomorskieopublikowano 30 grudnia 2025
Wartość umowy
170 640 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 listopada 2025

    Termin ofert: 21 listopada 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Gospodarstwo Rolne Solski Sławomir (Oskowo), wspólnie z: Gospodarstwo Rolne Tobiaski Andrzej, Gospodarstwo Rolne Ziegert Mateusz.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 170 640,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 170 640,00 zł do 745 200,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail