Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Maciejowice, poprzez budowę sieci wodociągowej, sieci kanalizacyjnej oraz rozbudowę systemu zdalnych odczytów wodomierzy.
Zamawiający Gmina Maciejowice (Maciejowice, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rozwój gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Maciejowice, poprzez budowę sieci…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
15 grudnia 2025
Termin ofert: 14 stycznia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
30 grudnia 2025
- Wynik: wybrano wykonawców
05 lutego 2026
5 ofert5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
02 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Maciejowice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 711582291 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Sportowa 8 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Maciejowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 08-480 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL925 - Siedlecki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@maciejowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.maciejowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00627286 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-30 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00599905 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Waga (pkt) (Kryterium 2, Część 2) Przed zmianą | 30 Po zmianie: 40,00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 3, Część 2) Przed zmianą | Wykorzystanie zasobów Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Rodzaj kryterium (Kryterium 3, Część 2) Przed zmianą | inne. Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Waga (pkt) (Kryterium 3, Część 2) Przed zmianą | 5 Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 4, Część 2) Przed zmianą | Efektywność energetyczna Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Rodzaj kryterium (Kryterium 4, Część 2) Przed zmianą | inne. Po zmianie: |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.6. | Waga (pkt) (Kryterium 4, Część 2) Przed zmianą | 5 Po zmianie: |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | Dla części nr 1. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kochów i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kochów (zadanie 1, 9). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 100 000,00 zł brutto i jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 2. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kraski Górne, Maciejowice, Podłęż, Malamówka (zadanie 2, 3, 4, 6). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 300 000,00 zł. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 3. Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Kochów i Maciejowice i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Kochów i Maciejowice ( zadanie 5, 7). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 100 000,00 zł brutto i jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 4. Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Maciejowice ul. Bankowa (zadanie 8). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); W przypadku dysponowania osobami będącymi obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej, konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, pojęcie „uprawnienia budowlane” należy rozpatrywać z uwzględnieniem przepisów Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane, ustawy z dnia z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa. Dla części nr 5. Wymiana wodomierzy w 18 miejscowościach gminnych na wodomierze zdalnego odczytu ( zadanie 10). a) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Po zmianie: Dla części nr 1. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kochów i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kochów (zadanie 1, 9). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 100 000,00 zł brutto i jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 2. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kraski Górne, Maciejowice, Podłęż, Malamówka (zadanie 2, 3, 4, 6). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 300 000,00 zł. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 3. Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Kochów i Maciejowice i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Kochów i Maciejowice ( zadanie 5, 7). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci wodociągowej o wartości min. 100 000,00 zł brutto i jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); Dla części nr 4. Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Maciejowice ul. Bankowa (zadanie 8). a) wykonał w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie przynajmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/przebudowie sieci kanalizacyjnej o wartości min. 300 000,00 zł brutto. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o zamówienie powinni wykazać, że warunek doświadczenia winien spełniać przynajmniej jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie w całości. b) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje osobami, które skieruje do realizacji zamówienia: min. 1 osoba posiadająca uprawnienia kierownika budowy w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów lub zagraniczne uprawnienia uznane w zakresie i na zasadach określonych ustawą z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej (Dz. U. z 2016 r., poz. 65); W przypadku dysponowania osobami będącymi obywatelami państw członkowskich Unii Europejskiej, konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym, pojęcie „uprawnienia budowlane” należy rozpatrywać z uwzględnieniem przepisów Ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane, ustawy z dnia z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej oraz ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o samorządach zawodowych architektów oraz inżynierów budownictwa. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 6.4.1. | Informacje dotyczące wadium Przed zmianą | 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w terminie do 08.01.2026 r. do godziny 10.00. w wysokości dla poszczególnych części: Część nr 1. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kochów i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kochów (zadanie 1, 9). – w wysokości 5 000,00 zł. słownie: pięć tysięcy złotych Część nr 2. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kraski Górne, Maciejowice, Podłęż, Malamówka (zadanie 2, 3, 4, 6). – w wysokości 9 000,00 zł. słownie: dziewięć tysięcy złotych. Część nr 3. Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Kochów i Maciejowice i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Kochów i Maciejowice ( zadanie 5, 7). – w wysokości 8 000,00 zł. słownie: osiem tysięcy złotych Część nr 4. Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Maciejowice ul. Bankowa (zadanie 8). – w wysokości 7 000,00 zł. słownie: siedem tysięcy złotych Część nr 5. Wymiana wodomierzy w 18 miejscowościach gminnych na wodomierze zdalnego odczytu ( zadanie 10). -– w wysokości 6 000,00 zł. słownie: sześć tysięcy złotych 2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 3.Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. Po zmianie: 1. Zamawiający wymaga wniesienia wadium w terminie do 14.01.2026 r. do godziny 10.00. w wysokości dla poszczególnych części: Część nr 1. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kochów i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kochów (zadanie 1, 9). – w wysokości 5 000,00 zł. słownie: pięć tysięcy złotych Część nr 2. Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kraski Górne, Maciejowice, Podłęż, Malamówka (zadanie 2, 3, 4, 6). – w wysokości 9 000,00 zł. słownie: dziewięć tysięcy złotych. Część nr 3. Budowa sieci wodociągowej w miejscowościach Kochów i Maciejowice i Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Kochów i Maciejowice ( zadanie 5, 7). – w wysokości 8 000,00 zł. słownie: osiem tysięcy złotych Część nr 4. Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowości Maciejowice ul. Bankowa (zadanie 8). – w wysokości 7 000,00 zł. słownie: siedem tysięcy złotych Część nr 5. Wymiana wodomierzy w 18 miejscowościach gminnych na wodomierze zdalnego odczytu ( zadanie 10). -– w wysokości 6 000,00 zł. słownie: sześć tysięcy złotych 2.Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą, z wyjątkiem przypadków, o których mowa w art. 98 ust. 1 pkt 2 i 3 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 3.Przedłużenie terminu związania ofertą jest dopuszczalne tylko z jednoczesnym przedłużeniem okresu ważności wadium albo, jeżeli nie jest to możliwe, z wniesieniem nowego wadium na przedłużony okres związania ofertą. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-01-08 10:00 Po zmianie: 2026-01-14 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-01-08 10:30 Po zmianie: 2026-01-14 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-02-06 Po zmianie: 2026-02-12 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.