Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
446 490 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 415 012 zł – 775 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 7,6% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie etapu I robót budowlanych w ramach zadania pn.: Termomodernizacja stolarki okiennej poddasza użytkowego Liceum Ogólnokształcącego w Zgorzelcu

Zamawiający Powiat Zgorzelecki (Zgorzelec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie etapu I robót budowlanych w ramach zadania pn.: Termomodernizacja stolarki…”, wybierając ofertę wykonawcy PS-Dach Przemysław Skoczek. Wartość umowy: 446 490 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat ZgorzeleckiZgorzelec, Dolnośląskie (powiat Zgorzelecki →)opublikowano 30 grudnia 2025
Wartość umowy
446 490 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PS-Dach Przemysław Skoczek (Lwówek Śląski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 446 490,00 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 415 012,00 zł do 775 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail