Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
293 105 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2025
Okres realizacji
do 29 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 293 105 zł – 392 370 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja zagospodarowania terenu Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Kłodzkiej 15 w Głuszycy Górnej w ramach realizacji zadań i celów Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

Zamawiający Gmina Głuszyca (Głuszyca, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja zagospodarowania terenu Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Kłodzkiej 15 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Serafiński Roads Sp. z o.o. Wartość umowy: 293 105 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina GłuszycaGłuszyca, Dolnośląskie (powiat Wałbrzyski →)opublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
293 105 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Serafiński Roads Sp. z o.o. (Ludwikowice Kłodzkie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 293 104,72 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 293 104,72 zł do 392 370,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail