Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
894 980 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 7 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu w 2026 roku.

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Mackiewicza (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im.…”, wybierając ofertę wykonawcy Kanzeon Wrocławski Catering Sp. z o.o. Wartość umowy: 894 980 zł.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa MackiewiczaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 29 grudnia 2025
Wartość umowy
894 980 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 grudnia 2025

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kanzeon Wrocławski Catering Sp. z o.o. (Wrocław), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 894 979,80 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Mackiewicza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367745320

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gorlicka 25

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

51-314

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat.sp006@wroclawskaedukacja.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp6wroc.edupage.org/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-42dbbe54-6160-4be9-a0fe-e5eb54b4119f

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


szkoła podstawowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu w 2026 roku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42dbbe54-6160-4be9-a0fe-e5eb54b4119f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00622107

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt
7 ustawy Pzp.
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia
podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu
podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zamówienie zostało udzielone w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy
usług, zamówienie polega na powtórzeniu podobnych usług, zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, a jego wartość została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-ba11592c-1d9b-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP6/3/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi restauracyjne na rzecz dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 6 im. Józefa Mackiewicza we Wrocławiu w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Zaproszenie do negocjacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kanzeon Wrocławski Catering Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8952243783

7.3.3)Ulica

Al. A. Brucknera nr domu 10

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

51-410

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

894979,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-07 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Józefa Mackiewicza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 894 980 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kanzeon Wrocławski Catering Sp. z o.o. (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.