Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
421 524 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 421 524 zł – 435 305 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Termin płatności faktur10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY RĄBINO W OKRESIE OD 01.01.2026 R. DO 31.12.2026 R

Zamawiający Gmina Rąbino (Rąbino, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY…”, wybierając ofertę wykonawcy Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. z o.o. Wartość umowy: 421 524 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RąbinoRąbino, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 23 grudnia 2025
Wartość umowy
421 524 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami sp. z o.o. (Wardyń Górny), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 421 523,58 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 421 523,58 zł do 435 304,50 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail