Budowa drogi gminnej ul. Jaśminowa w Długomiłowicach
Zamawiający Gmina Reńska Wieś (Reńska Wieś, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa drogi gminnej ul. Jaśminowa w Długomiłowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
02 września 2025
Termin ofert: 17 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
06 października 2025
12 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
23 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Reńska Wieś |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531412987 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Pawłowicka 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Reńska Wieś |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 47-208 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | budownictwo@renskawies.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.renskawies.pl/bip |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e81cb029-1646-45b0-b788-44f001f58960 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00618424 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-23 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00401490 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa drogi gminnej ul. Jaśminowa w Długomiłowicach |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Budowa drogi gminnej ul. Jaśminowa w Długomiłowicach” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-10-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 40 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KRUZ Budownictwo Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5771997666 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Myszkowska 41 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Mysłów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 42-350 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 486347,93 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00458294/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-23 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1ustawy PZP oraz zapisów § 15 pkt 2 ppkt 3 w związku z pismem wykonawcy z dnia 14 listopada 2025r. w sprawie przedłużenia terminu realizacji zadania. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Aneks nr 1 z dnia 14 – 11 – 2025 r. Zmianie ulega § 2 pkt 1 ppkt 2 umowy z dnia 06-10-2025 r. i otrzymuje brzmienie: |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1ustawy PZP oraz zapisów § 15 pkt 2 ppkt 3 w związku z pismem wykonawcy z dnia 27 listopada 2025r. w sprawie przedłużenia terminu realizacji zadania. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Aneks nr 2 z dnia 05 – 12 – 2025 r. Zmianie ulega § 2 pkt 1 ppkt 2 umowy z dnia 06-10-2025 r. i otrzymuje brzmienie: |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 486347,93 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →