Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
104 489 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa mebli szkolnych i biurowych (pomieszczenia dydaktyczne i administracyjne). Dokładny opis przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ
    Wartość umowy
    18 450 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa mebli konferencyjno - eventowych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ
    Wartość umowy
    7380 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa szafek skrytkowo/socjalnych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ
    Wartość umowy
    70 356 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa tapczanów do internatu szkoły. Dokładny opis przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ
    Wartość umowy
    8303 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli biurowych i szatniowych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A.Świętochowskiego w Gołotczyźnie

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie (Gołotczyzna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli biurowych i szatniowych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 104 489 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
104 489 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 listopada 2025

    Termin ofert: 5 grudnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    22 grudnia 2025

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: CESAR Group Sp. z o.o. (części 1, 2); ETNA TRADE Urszula Gomolińska (część 3); WAM Wojciech Smolak (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 104 488,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000861877

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ciechanowska 18b

1.5.2.)Miejscowość

Gołotczyzna

1.5.3.)Kod pocztowy

06-430

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bratne@ci.home.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bratne.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-122b9029-3ecb-4fbe-a187-7ed33a5666c3

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa mebli biurowych i szatniowych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A.Świętochowskiego w Gołotczyźnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-122b9029-3ecb-4fbe-a187-7ed33a5666c3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00616158

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00212976/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa mebli biurowych i szatniowych dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A.Świętochowskiego w Gołotczyźnie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00562360

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Z.Sz.Goł.26.66.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mebli szkolnych i biurowych (pomieszczenia dydaktyczne i administracyjne). Dokładny opis przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39130000-2 - Meble biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39112000-0 - Krzesła

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

39113100-8 - Fotele

39143122-7 - Komody

4.5.5.)Wartość części

11800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa mebli konferencyjno - eventowych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39121200-8 - Stoły

4.5.5.)Wartość części

1840,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa szafek skrytkowo/socjalnych. Dokładny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

39160000-1 - Meble szkolne

4.5.5.)Wartość części

65350,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa tapczanów do internatu szkoły. Dokładny opis przedmiotu zamówienia w Załączniku nr 1 OPZ do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39143110-0 - Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane

4.5.5.)Wartość części

12000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18450 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18450 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18450 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CESAR Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5732950985

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18450 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7380,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7380,0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Cesar Group Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5732950985

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7380,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70356,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

93480,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70356,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ETNA TRADE Urszula Gomolińska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9660373002

7.3.4)Miejscowość

Słupno

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70356,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8302,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8302,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WAM Wojciech Smolak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9181692873

7.3.4)Miejscowość

Świlcza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8302,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

10 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39130000-2Meble biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
211 438 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
95 783 zł433 508 zł
Rozstęp międzykwartylowy
337 725 zł
Źródło próbki
CPV 39130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
95 783 zł
Mediana
211 438 zł
Górny kwartyl
433 508 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Świętochowskiego w Gołotczyźnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołotczyzna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 104 489 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39130000-2 (Meble biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CESAR Group Sp. z o.o. (Częstochowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.