Wynik częściowy: umowy w 2 z 4 części, 2 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
23 877 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przenośne agregaty prądotwórcze – 2 szt. wymagania minimalne sprzętu Moc nominalna: ≥ 6,5kVA (400V) / 3,4 kW (230V) Gniazda AC: 2 x 230V 16A, 1 x 400V 16A Stopień ochrony: IP23 Czas pracy na jednym zbiorniku >1h Rodzaj paliwa: benzyna
    Wartość umowy
    12 792 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Agregaty prądotwórcze na przyczepach – 3 szt. wymagania minimalne sprzętu Moc nominalna ≥ 50 kW Pełna stabilizacja napięcia(V) TAK Rozruch silnika - Elektryczny System paliwowy - Pompa wtryskowa Regulacja obrotów silnika - mechaniczna DMC p
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Część 4Osuszacze powietrza – 4 szt. wymagania minimalne sprzętu Wydajność osuszania: 90 l/dzień Napięcie zasilania: 230 V / 50 Hz Przepływ powietrza: ≥ 800 m3/h Czynnik chłodniczy: R290
    Wartość umowy
    11 085 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji na dostarczony sprzęt40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” z podziałem na części

Zamawiający Gmina Zamość (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności w ramach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 23 877 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZamośćZamość, Lubelskieopublikowano 22 grudnia 2025
Łączna wartość umów
23 877 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 2 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ENERGETEC Ewa Kiełbasa (część 2); INNOTRADE SA (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 23 876,76 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zamość

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368724

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Peowiaków 92

1.5.2.)Miejscowość

Zamość

1.5.3.)Kod pocztowy

22-400

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@zamosc.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugzamosc.bip.lubelskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/gminazamosc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0f4f0702-4526-484e-8857-54486979dbb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00615843

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00072893/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.1 Zakup sprzętu do działań ratowniczych, kwatermistrzowskich i środków łączności w ramach krajowego „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” z podziałem na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00555706

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.35.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

477343,56 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34144213-4 - Motopompy

42122130-0 - Pompy wodne

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

262717,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

10582,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

194021,14 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39721320-1 - Osuszacze powietrza

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

35113000-9 - Sprzęt bezpieczeństwa

4.5.5.)Wartość części

10022,41 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 03-12-2025 r. do godz. 10:00.
W ww. terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12792,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12792,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12792,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ENERGETEC Ewa Kiełbasa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8732550224

7.3.3)Ulica

ul. Szujskiego 2/3

7.3.4)Miejscowość

Tarnów

7.3.5)Kod pocztowy

33-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12792,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający wyznaczył termin składania ofert do dnia 03-12-2025 r. do godz. 10:00.
W ww. terminie nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11084,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11084,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11084,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INNOTRADE SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252934414

7.3.3)Ulica

ul. Karola Bunscha 18

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-392

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11084,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

35110000-8Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
241 000 zł
Próbka: 47 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 802 zł467 605 zł
Rozstęp międzykwartylowy
320 803 zł
Źródło próbki
CPV 35110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 802 zł
Mediana
241 000 zł
Górny kwartyl
467 605 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zamość prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 23 877 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35110000-8 (Sprzęt gaśniczy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ENERGETEC Ewa Kiełbasa (Tarnów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.