Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Adaptacja pomieszczenia przeznaczonego do utworzenia strzelnicy pneumatycznej oraz zakup i montaż wyposażenia strzelnicy pneumatycznej - Strzelnica w powiecie

Zamawiający Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego (Opoczno, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Adaptacja pomieszczenia przeznaczonego do utworzenia strzelnicy pneumatycznej oraz zakup…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 571 742 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648439

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kwiatowa 1a

1.4.2.)Miejscowość

Opoczno

1.4.3.)Kod pocztowy

26-300

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.4.7.)Numer telefonu

44 741 49 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_publiczne@opocznopowiat.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.opocznopowiat.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dd83cce2-5a1c-47c8-aca2-000b3f75e8de

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00614736

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00218547

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Adaptacja pomieszczenia przeznaczonego do utworzenia strzelnicy pneumatycznej oraz zakup i montaż wyposażenia strzelnicy pneumatycznej - Strzelnica w powiecie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pomieszczenia przeznaczonego do utworzenia strzelnicy pneumatycznej oraz zakup i montaż wyposażenia strzelnicy pneumatycznej wraz z karabinami i pistoletami pneumatycznymi w ramach zadania pn. Strzelnica w powiecie – utworzenie strzelnicy pneumatycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie Gościnnym, dofinansowanego ze środków budżetu państwa

Warunki szczegółowe:
1. Miejsce lokalizacji adaptacji, dostawy i montażu: Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mroczkowie Gościnnym, Mroczków Gościnny 8, 26-300 Opoczno.
2. Utworzenie strzelnicy pneumatycznej jako obiektu budowlanego musi być zgodne z przepisami art. 3 pkt 7 i 7a ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo budowlane (Dz. U. z 2025r., poz. 418 ze zm.) oraz musi spełniać warunki określone w obowiązujących przepisach prawa.
3. Dostarczone wyposażenie musi być odpowiednio zapakowane, aby zapobiec uszkodzeniu w czasie dostawy. Wykonawca odpowiada za dostarczane wyposażenie w czasie transportu. W przypadku uszkodzeń ponosi pełną odpowiedzialność za powstałe szkody.
4. Przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy, wolny od wad, kompletny, gotowy do użytku.
5. Przedmiot zamówienia musi posiadać niezbędne certyfikaty, deklaracje zgodności, atesty i zezwolenia dopuszczające do użytkowania i obrotu na polskim rynku, co Wykonawca potwierdzi w formularzu ofertowym.
6. Zapłata wynagrodzenia za realizację przedmiotu zamówienia nastąpi po wykonaniu przedmiotu zamówienia na podstawie podpisanego przez Strony protokołu odbioru bez uwag i prawidłowo wystawionej przez Wykonawcę faktury/rachunku w terminie 30 dni od dnia jej otrzymania.
7. Odbiór przedmiotu umowy nastąpi protokolarnie. Protokół odbioru będzie zawierał, co najmniej: nazwę i adres Wykonawcy oraz Zamawiającego, datę odbioru przedmiotu umowy, stwierdzenie czy Zamawiający zgłasza uwagi do przedstawionego mu do odbioru przedmiotu umowy, czy też nie oraz podpisy upoważnionych przedstawicieli obu Stron.
8. W sytuacji, gdy podczas czynności odbioru zgłoszone zostaną uwagi polegające na wystąpieniu wad/usterek przedmiotu umowy, które nadają się do usunięcia Wykonawca zobowiązany jest do ich usunięcia w terminie 3 dni i przedstawienia przedmiotu umowy do ponownego odbioru, w takim przypadku postanowienia pkt. 7 stosuje się odpowiednio.
9. W przypadku stwierdzenia usterek/uszkodzeń technicznych, Zamawiający podpisze protokół odbioru dopiero po usunięciu usterek przez Wykonawcę.

UWAGA:
Realizacja zadania będzie możliwa pod warunkiem otrzymania przez Powiat Opoczyński dofinansowania w ramach Konkursu Ofert „Strzelnica w Powiecie 2025” nr 2/2025/CWCR i jego wysokości.

Ze względu na ograniczoną liczbę znaków pozostałe informacje, które nie znalazły się w ogłoszeniu o zamówieniu znajdują się w SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Centrum Techniki Strzeleckiej, Projektowanie, Budowa, Wyposażenie Strzelnic „TEBBEX2” Łukasz Bartkowiak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291737559

4.3.3.)Ulica

Naftowa 2H

4.3.4.)Miejscowość

Zielona Góra

4.3.5.)Kod pocztowy

65-705

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

213933,75 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00473827/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

213933,75 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

37535000-7Karuzele, huśtawki, wyposażenie str…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
571 742 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
316 562 zł879 308 zł
Rozstęp międzykwartylowy
562 746 zł
Źródło próbki
CPV 37535· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
316 562 zł
Mediana
571 742 zł
Górny kwartyl
879 308 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczyńskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opoczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 37535000-7 (Karuzele. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.