Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
265 350 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 1 stycznia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi wynajmu umeblowanych miejsc noclegowych dla artystów i realizatorów gościnnych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Zamawiający Teatr Wielki - Opera Narodowa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi wynajmu umeblowanych miejsc noclegowych dla artystów i realizatorów…”, wybierając ofertę wykonawcy Capital Apartaments Warszawa Sp. z o. o. Wartość umowy: 265 350 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Teatr Wielki - Opera NarodowaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 22 grudnia 2025
Wartość umowy
265 350 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 grudnia 2025

    Termin ofert: 11 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Capital Apartaments Warszawa Sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 265 350,00 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 1 stycznia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail