Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
838 913 zł
Umowa zawarta
16 października 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Gwarancja na całość zamówienia20%Rękojmia na całość zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem placu zabaw przy ul. Dębskiego, dla Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie

Zamawiający Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z zagospodarowaniem placu zabaw przy…”, wybierając ofertę wykonawcy SPA4GARDEN Sp. z o.o. Wartość umowy: 838 913 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Zieleni Miejskiej w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 19 grudnia 2025
Wartość umowy
838 913 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SPA4GARDEN Sp. z o.o. (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 838 913,07 zł (umowę zawarto 16 października 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail