Remont oraz dostawa i montaż oznakowania pionowego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański w 2025 r.
Zamawiający Gmina Miejska Pruszcz Gdański (Pruszcz Gdański, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont oraz dostawa i montaż oznakowania pionowego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=569, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,2 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 czerwca 2025
Termin ofert: 24 czerwca 2025 08:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 lipca 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
19 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miejska Pruszcz Gdański |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191674919 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Grunwaldzka 20 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pruszcz Gdański |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-000 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | (+48) 58 775 99 69 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | (+48) 58 682 34 51 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@pruszcz-gdanski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pruszcz-gdanski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1d02d7a3-a1ab-4db9-8106-90921151e031 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00610727 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-19 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00269641 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Remont oraz dostawa i montaż oznakowania pionowego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański w 2025 r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu robót oraz wszelkich dostaw lub usług, zgodne z opisem przedmiotu zamówienia i STWiORB dostarczonymi przez Zamawiającego, oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej, polegających na remoncie oznakowania pionowego oraz dostawie i montażu oznakowania pionowego na drogach Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański w 2025 r., o których mowa w tomie II SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34922100-7 - Oznakowanie drogowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-06 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Dragon S.C. Makarscy Magdalena Makarska i Wojciech Makarski |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Magdalena Makarska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6040191506 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Ostrowite |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-022 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 293570,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00315225/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 293570,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →