Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
395 483 zł
Umowa zawarta
16 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas realizacji reklamacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do szkół z terenu gminy Iława w roku 2026

Zamawiający Gmina Iława (Iława, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowywanie i dostarczanie posiłków do szkół z terenu gminy Iława w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy HALLON Sp. zo.o. Wartość umowy: 395 483 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina IławaIława, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 18 grudnia 2025
Wartość umowy
395 483 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    20 listopada 2025

    Termin ofert: 28 listopada 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HALLON Sp. zo.o. (Iława).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 395 483,04 zł (umowę zawarto 16 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail