ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DFP.271.259.2025.AB - Dostawa materiałów technicznych i elektrycznych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „DFP.271.259.2025.AB - Dostawa materiałów technicznych i elektrycznych”. Termin składania ofert minął 26 stycznia 2026, 11:00. Planowany budżet: 586 707 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
586 707 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
26 stycznia 2026, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

8 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów technicznych i elektrycznych (CPV 31680000-6).

  • 2

    ZakresDokumentacja postępowania jest dostępna bez ograniczeń na platformie zakupowej: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1236547.

  • 3

    ZakresKomunikacja z wykonawcami odbywa się wyłącznie elektronicznie poprzez platformę zakupową.

  • 4

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym (art. 275 pkt 1 ustawy).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288685

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Orwid 11

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-688

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 424 71 65

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

abeben@su.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.su.krakow.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DFP.271.259.2025.AB - Dostawa materiałów technicznych i elektrycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-215c210c-5bc9-4c27-87b5-d12119ff3b12

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00606567

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00001410/25/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Materiały techniczne, instalacyjne, elektryczne

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1236547

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1236547

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w szczególności składanie ofert, wszelkich oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz Informacji odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/su_krakow.
2. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z platformazakupowa.pl dotyczące w szczególności logowania, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania, zmiany i wycofania ofert, oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu platformazakupowa.pl znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje.
3. Podmiotowe środki dowodowe, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, przedmiotowe środki dowodowe, niewystawione przez upoważnione podmioty, oraz pełnomocnictwo przekazuje się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
4. W przypadku przekazywania w postępowaniu dokumentu elektronicznego w formacie poddającym dane kompresji, opatrzenie pliku zawierającego skompresowane dokumenty kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym jest równoznaczne z opatrzeniem wszystkich dokumentów zawartych w tym pliku odpowiednio kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
5. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem platformy zakupowej i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
6. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem platformy zakupowej poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego.
7. Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny wykonawca, będzie przekazywana za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego wykonawcy.
8. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB.
9. Szczegółowe informacje dotyczące wymagań technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania plików w komunikacji elektronicznej znajdują się w pkt. 11 SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Informacje dotyczące RODO zawiera załącznik do SWZ.

3.16.)RODO (ograniczenia stosowania)

Informacje dotyczące RODO zawiera załącznik do SWZ.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DFP.271.259.2025.AB

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

586706,56 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

3

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Statecznik elektroniczny - 20 szt. ;
2. Statecznik elektroniczny - 20 szt. ;
3. Statecznik elektroniczny - 20 szt. ;
4. Starter zapłonnik - 200 szt. ;
5. Starter zapłonnik - 200 szt. ;
6. UKŁAD ZAPŁONOWY - 20 szt. ;
7. PRZEWÓD - 400 mb ;
8. PRZEWÓD - 200 mb ;
9. PRZEWÓD - 2 800 mb ;
10. PRZEWÓD - 400 mb ;
11. PRZEWÓD - 2 800 mb ;
12. PRZEWÓD - 200 mb ;
13. PRZEWÓD - 200 mb ;
14. PRZEWÓD - 200 mb ;
15. PRZEWÓD - 1 400 mb ;
16. PRZEWÓD - 1 400 mb ;
17. PRZEWÓD - 200 mb ;
18. PRZEWÓD - 200 mb ;
19. GNIAZDO - 100 szt. ;
20. GNIAZDO - 60 szt. ;
21. GNIAZDO - 600 szt. ;
22. GNIAZDO - 300 szt. ;
23. GNIAZDO - 100 szt. ;
24. GNIAZDO - 6 szt. ;
25. GNIAZDO - 10 szt. ;
26. GNIAZDO - 6 szt. ;
27. Oprawa - 10 szt. ;
28. Oprawa świetlówkowa - 10 szt. ;
29. Oprawa świetlówkowa - 20 szt. ;
30. Oprawa świetlówkowa - 40 szt. ;
31. Oprawa świetlówkowa - 40 szt. ;
32. Gniazdo - 10 szt. ;
33. Plafoniera natynkowa - 20 szt. ;
34. PUSZKA - 200 szt. ;
35. PUSZKA - 200 szt. ;
36. PUSZKA - 20 szt. ;
37. PUSZKA - 200 szt. ;
38. PUSZKA - 200 szt. ;
39. PUSZKA - 60 szt. ;
40. Rozdzielnica elektryczna - 2 szt. ;
41. ROZŁĄCZNIK - 4 szt. ;
42. Rura kablowa - 40 szt. ;
43. Rura kablowa - 40 szt. ;
44. Uchwyt - 200 szt. ;
45. Uchwyt - 200 szt. ;
46. Złączka - 100 szt. ;
47. Złączka - 100 szt. ;
48. Wkładka - 40 szt. ;
49. Wkładka - 40 szt. ;
50. Wkładka - 40 szt. ;
51. Wkładka - 40 szt. ;
52. Wkładka - 20 szt. ;
53. Wkładka - 20 szt. ;
54. Wkładka - 20 szt. ;
55. Wkładka - 20 szt. ;
56. Wkładka - 20 szt. ;
57. Wkładka - 20 szt. ;
58. Wkładka - 20 szt. ;
59. Wkładka - 20 szt. ;
60. Wkładka - 20 szt. ;
61. Wkładka - 20 szt. ;
62. Wkładka - 20 szt. ;
63. Wkładka - 20 szt. ;
64. Wkładka - 20 szt. ;
65. WTYCZKA - 6 szt. ;
66. WTYCZKA - 6 szt. ;
67. WTYCZKA - 100 szt. ;
68. WYŁĄCZNIK - 30 szt. ;
69. WYŁĄCZNIK - 30 szt. ;
70. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
71. WYŁĄCZNIK - 200 szt. ;
72. WYŁĄCZNIK - 200 szt. ;
73. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
74. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
75. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
76. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
77. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
78. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
79. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
80. WYŁĄCZNIK - 20 szt. ;
81. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
82. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
83. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
84. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
85. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
86. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
87. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
88. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
89. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
90. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
91. PRZEKAŹNIK - 4 szt. ;
92. SZYNA ŁĄCZENIOWA - 4 szt. ;
93. WYŁĄCZNIK - 6 szt. ;
94. WYŁĄCZNIK - 6 szt. ;
95. WYŁĄCZNIK - 10 szt. ;
96. Wyłącznik - 40 szt. ;
97. TAŚMA IZOL. - 600 szt. ;
98. Taśma kablowa - 200 szt. ;
99. Taśma kablowa - 100 szt. ;
100. Listwa elektroinstalacyjna - 60 szt. ;
101. Listwa elektroinstalacyjna - 60 szt. ;
102. Listwa elektroinstalacyjna - 100 szt. ;
103. Listwa elektroinstalacyjna - 100 szt. ;
104. Listwa elektroinstalacyjna - 100 szt. ;
105. Listwa elektroinstalacyjna - 100 szt. ;
106. LISTWA ZACISKOWA - 40 szt. ;
107. LISTWA ZACISKOWA - 40 szt. ;
108. LISTWA ZACISKOWA - 40 szt. ;
109. LISTWA ZACISKOWA - 40 szt. ;
110. ZAMEK SZYFROWY - 6 szt. ;
111. Oprawka - 20 szt. ;
112. Oprawka - 20 szt. ;
113. Złączka wago - 1 500 szt. ;
114. Złączka wago - 1 500 szt. ;
115. Złączka wago - 1 300 szt. ;
116. zaczep elektromagnetyczny - 20 szt. ;
117. zaczep elektromagnetyczny - 20 szt. ;
118. Dzwonek - 20 szt. ;
119. OPRAWA PANEL - 300 szt. ;
120. Ramka do montażu - 40 szt. ;
121. Wkładka - 60 szt. ;
122. Wkładka - 60 szt. ;
123. Wkładka - 40 szt. ;
124. Wkładka - 40 szt. ;
125. Wkładka - 40 szt. ;
126. Wkładka - 40 szt. ;
127. Oprawa - 20 szt. ;
128. Wtyczka - 10 szt. ;
129. Przycisk - 60 szt. ;
130. Przycisk - 60 szt. ;
131. PUSZKA - 100 szt. ;
132. PUSZKA - 100 szt. ;
133. Wyłącznik - 60 szt. ;
134. Puszka - 200 szt. ;
135. Puszka - 100 szt. ;
136. Gniazdo - 200 szt. ;
137. Gniazdo - 200 szt. ;
138. Łącznik - 60 szt. ;
139. Lampa ewakuacyjna - 40 szt. ;
140. Zasilacz lampy - 400 szt. ;
141. Zasilacz taśmy - 300 szt. ;
142. Zasilacz taśmy - 200 szt. ;
143. Taśma Led - 30 szt. ;
144. Gniazdo - 8 szt. ;
145. Gniazdo - 5 szt. ;
146. Przekaźnik - 20 szt. ;
147. Stycznik - 10 szt. ;
148. Stycznik - 10 szt. ;
149. Przewód sterowniczy - 200 szt. ;
150. Zestaw koszulek - 10 szt. ;
151. Przewód linka - 100 szt. ;
152. Przewód linka - 100 szt. ;
153. Przewód linka - 100 szt. ;
154. Tulejka - 100 szt. ;
155. Tulejka - 50 szt. ;

4.2.5.)Wartość części

258692,29 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Oferty będą oceniane według kryteriów oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. ŻARÓWKA - 500 szt. ;
2. ŻARÓWKA - 200 szt. ;
3. ŻARÓWKA - 20 szt. ;
4. Starter zapłonnik - 20 szt. ;
5. Świetlówka - 200 szt. ;
6. Świetlówka - 50 szt. ;
7. Świetlówka - 50 szt. ;
8. Świetlówka - 200 szt. ;
9. Świetlówka - 100 szt. ;
10. Świetlówka - 200 szt. ;
11. Żarówka - 150 szt. ;
12. Żarówka - 250 szt. ;
13. Żarówka - 100 szt. ;
14. Żarówka - 1 050 szt. ;
15. Żarówka - 1 050 szt. ;
16. Żarówka - 550 szt. ;
17. Żarówka - 150 szt. ;
18. Żarówka - 50 szt. ;
19. ŻARÓWKA - 30 szt. ;
20. Żarówka - 100 szt. ;
21. Świetlówka - 30 szt. ;
22. Świetlówka - 20 szt. ;
23. Świetlówka - 10 szt. ;
24. Świetlówka - 20 szt. ;
25. Świetlówka - 20 szt. ;
26. Świetlówka - 20 szt. ;
27. Świetlówka - 20 szt. ;
28. Świetlówka - 20 szt. ;
29. Świetlówka - 20 szt. ;
30. Świetlówka - 40 szt. ;
31. Świetlówka - 20 szt. ;
32. Świetlówka - 20 szt. ;
33. Świetlówka - 20 szt. ;
34. Świetlówka - 10 szt. ;
35. Żarówka - 20 szt. ;
36. Świetlówka - 50 szt. ;
37. Świetlówka - 50 szt. ;
38. Świetlówka - 50 szt. ;
39. ŚWIETLÓWKA - 50 szt. ;
40. Żarówka - 20 szt. ;
41. Żarówka - 20 szt. ;
42. Żarnik - 10 szt. ;
43. Żarnik - 10 szt. ;
44. Żarówka - 20 szt. ;
45. Żarówka - 20 szt. ;
46. Świetlówka - 200 szt. ;
47. Świetlówka - 400 szt. ;
48. Świetlówka - 200 szt. ;

4.2.5.)Wartość części

82182,44 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Oferty będą oceniane według kryteriów oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. PRZEWÓD - 10 000 mb ;
2. PRZEWÓD - 10 000 mb ;
3. PRZEWÓD - 10 000 mb ;
4. Starter zapłonnik - 200 szt. ;
5. Ramka - 100 szt. ;
6. Ramka - 200 szt. ;
7. Ramka - 100 szt. ;
8. Ramka - 200 szt. ;
9. Kabel - 30 000 mb ;
10. Panel porządkujący - 40 szt. ;
11. Panel rozdzielczy - 40 szt. ;
12. Moduł - 2 000 szt. ;
13. Pokrywa gniazd - 500 szt. ;

4.2.5.)Wartość części

245831,83 PLN

4.2.6.)Główny kod CPV

31680000-6 - Elektryczne artykuły i akcesoria

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Oferty będą oceniane według kryteriów oceny ofert.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt. 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Materiały firmowe – np. foldery, katalogi, materiały informacyjne, karty charakterystyki, ulotki, instrukcje lub wyciągi z instrukcji, dokumentacja techniczna, świadectwa rejestracji, oświadczenia producenta – potwierdzające, że oferowane materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego (parametry graniczne).

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Materiały firmowe – np. foldery, katalogi, materiały informacyjne, karty charakterystyki, ulotki, instrukcje lub wyciągi z instrukcji, dokumentacja techniczna, świadectwa rejestracji, oświadczenia producenta – potwierdzające, że oferowane materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego (parametry graniczne).
Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający nie wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia, jeżeli przedmiotowe środki dowodowe służą potwierdzaniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. Zamawiający dopuszcza aktualność uzupełnionych przedmiotowych środków dowodowych na dzień ich złożenia pod warunkiem, że potwierdzają spełnianie wymagań przedmiotowych na dzień składania ofert.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Do oferty należy dołączyć następujące dokumenty w postaci elektronicznej, opatrzonej przez Wykonawcę kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności:
1. Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy Formularz oferty, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ.
2. Wypełniony i podpisany przez osoby upoważnione do reprezentowania wykonawcy arkusz cenowy, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 1a do SWZ.
3. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym w załączniku nr 2 do SWZ.
4. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie
do reprezentowania wykonawcy, w postaci elektronicznej opatrzonej przez Wykonawcę kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym pod rygorem nieważności:
4.1. dla osoby/osób podpisującej/cych ofertę do podejmowania zobowiązań w imieniu wykonawcy składającego ofertę, gdy prawo do podpisania oferty nie wynika z odpisu z właściwego rejestru, który Zamawiający może uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 roku o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne.
4.2. dla ustanowionego pełnomocnika, do reprezentowania w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy – dotyczy wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5. Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty - w przypadku, gdy prawo do podpisania oferty nie wynika z odpisu z właściwego rejestru, który Zamawiający może uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, w szczególności rejestrów publicznych w rozumieniu ustawy z dnia 17 lutego 2005 roku o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, względnie innych dokumentów złożonych wraz z ofertą.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Szczegółowe wymagania zostały zawarte w Specyfikacji.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Reguluje wzór umowy stanowiący załącznik do specyfikacji.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2025-12-31 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platformie zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1236547

8.3.)Termin otwarcia ofert

2025-12-31 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-01-29

Sekcja 9

Pozostałe informacje

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się, z zastrzeżeniem art. 110 ust. 2 ustawy, Wykonawcę na podstawie art. 108 ust. 1 pkt. 1 – 6 ustawy Pzp oraz art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (ogłoszonej
w Dzienniku Ustaw w dniu 15 kwietnia 2022 r.).

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31680000-6Elektryczne artykuły i akcesoria
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 26.01.2026, 11:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 586 707 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31680000-6 (Elektryczne artykuły i akcesoria). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.