Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Przedmiotowe postępowanie zostało wszczęte w dniu 18.11.2025 r. poprzez publikację ogłoszenia o zamówieniu nr 2025/BZP 00539325 w Biuletynie Zamówień Publicznych, z zastosowaniem przepisów ustawy wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia jest niższa niż progi unijne dla dostaw. Termin składania ofert wyznaczono na dzień 26.11.2025 r. o godz. 10.00. Do wpływu tego terminu nie wpłynęła żadna oferta. Wobec powyższego unieważnienie postępowania jest w pełni zasadne

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup mikrobusu dla WTZ TPD OM w Świętochłowicach

Zamawiający Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Świętochłowicach (Świętochłowice, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Zakup mikrobusu dla WTZ TPD OM w Świętochłowicach”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 210 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Przedmiotowe postępowanie zostało wszczęte w dniu 18.11.2025 r. poprzez publikację ogłoszenia o zamówieniu nr 2025/BZP 00539325 w Biuletynie Zamówień Publicznych, z zastosowaniem przepisów ustawy wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Świętochłowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243150688

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Karpacka 3A

1.5.2.)Miejscowość

Świętochłowice

1.5.3.)Kod pocztowy

41-608

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

tpd.swietochlowice@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wtztpd.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f450d3f-35ee-44fd-9139-4f386c6b0891

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup mikrobusu dla WTZ TPD OM w Świętochłowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f450d3f-35ee-44fd-9139-4f386c6b0891

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00605073

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00539325

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego - 9-cio osobowego o następującej specyfikacji:
1) Samochód do przewozu 9 osób (kierowca + 8 pasażerów),
2) Moc silnika nie mniej niż 110 kW (150 KM) (w przypadku pojazdu o napędzie hybrydowym łączna moc silnika spalinowego i elektrycznego)
3) Tapicerka materiałowa
4) Wyposażenie:
• klimatyzacja (manualna minimum) z przodu i tyłu z dodatkową nagrzewnicą
• ogrzewanie tylne (nawiewy i sterowanie)
• wbudowana nawigacja
• czujniki parkowania przód/bok/tył
• kamera cofania
• obręcze (stalowe minimum) opony wielosezonowe
• światła przeciwmgłowe przód / tył
• czujniki światła i deszczu
• lusterka boczne ogrzewane i sterowane oraz chowane elektrycznie
• automatyczne światła drogowe,
• dywaniki gumowe
• Oznakowanie zgodne z przepisami o ruchu drogowym (oklejenie samochodu emblematami informującymi o przewozie osób niepełnosprawnych)
5) Wymagane okresy gwarancji zgodne z warunkami producenta, ale nie krótsze niż:
• gwarancja mechaniczna pojazdu bez limitu kilometrów: minimum 2-letnia,
• gwarancja na powłokę lakierniczą: minimum 2-letnia,
• gwarancja na perforację nadwozia: minimum 12-letnia,

4.5.3.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34114400-3 - Minibusy

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Przedmiotowe postępowanie zostało wszczęte w dniu 18.11.2025 r. poprzez publikację ogłoszenia o zamówieniu nr 2025/BZP 00539325 w Biuletynie Zamówień Publicznych, z zastosowaniem przepisów ustawy wymaganych przy procedurze, której wartość szacunkowa zamówienia jest niższa niż progi unijne dla dostaw. Termin składania ofert wyznaczono na dzień 26.11.2025 r. o godz. 10.00. Do wpływu tego terminu nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego unieważnienie postępowania jest w pełni zasadne.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 127 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
171 993 zł314 196 zł
Rozstęp międzykwartylowy
142 203 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
171 993 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
314 196 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Świętochłowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świętochłowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.