Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
SECThor sp. z o.o.· Krakówmikrofirma
Cena wybranej oferty
152 992 zł
Umowa zawarta
4 listopada 2025
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i SZT i zasilania dedykowanego dla IT i SZT w KG RP w Łucku w okresie 36 miesięcy

Zamawiający Konsulat Generalny RP w Łucku (Łuck) rozstrzygnął postępowanie „usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i…”, wybierając ofertę wykonawcy SECThor sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 152 992 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Konsulat Generalny RP w ŁuckuŁuckopublikowano 16 grudnia 2025
Cena wybranej oferty
152 992 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SECThor sp. z o.o. (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 152 992,04 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Konsulat Generalny RP w Łucku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000000000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dubniwska 22 B

1.5.2.)Miejscowość

Łuck

1.5.3.)Kod pocztowy

43-010

1.5.5.)Kraj

Ukraina

1.5.7.)Numer telefonu

+380332280640

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marzena.baranowska@msz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/ukraina/konsulat-generalny-rp-w-lucku

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


placówka konsularna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT, okablowania strukturalnego LAN dla IT i SZT i zasilania dedykowanego dla IT i SZT w KG RP w Łucku w okresie 36 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d0706e87-0d16-4576-ad13-985cc9e21b8c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00602858

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00108967/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 usługa przeglądów serwisowych i konserwacji SZT

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

zamawiającym jest placówka zagraniczna

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

152992,04 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

usługa serwisowa i konserwacyjna SZT

4.5.3.)Główny kod CPV

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152992,04 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

152992,04 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152992,04 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SECThor sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

3894669003

7.3.3)Ulica

Adama Bochenka 18/47

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-693

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35579,54 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50324100-3Usługi w zakresie konserwacji syste…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Konsulat Generalny RP w Łucku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łuck.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 152 992 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50324100-3 (Usługi w zakresie konserwacji systemu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SECThor sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.