Zakup agregatów prądotwórczych
Zamawiający Gmina Kąkolewnica (Kąkolewnica, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup agregatów prądotwórczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=282, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
19 listopada 2025
Termin ofert: 27 listopada 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 grudnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 grudnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Kąkolewnica |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 030237552 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Lubelska 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kąkolewnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 21-302 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL811 - Bialski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 83 372-20-10 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 83 372-20-49 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@kakolewnica.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://ugkakolewnica.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-934afa6b-3e69-4be4-b70f-c96719a430bc |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00599664 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00543402 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup agregatów prądotwórczych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest Zakup agregatów prądotwórczych (mobilny agregat prądotwórczy – 1 szt., agregaty prądotwórcze 3-fazowe – 7 szt.). Wymagane parametry agregatów prądotwórczych zostały szczegółowo opisane w Załączniku nr 4 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/Formularz techniczny. Przedmiot zamówienia obejmuje również koszty transportu, rozładunku oraz przeszkolenia użytkowników wskazanych przez Zamawiającego. Miejsce dostawy: Urząd Gminy Kąkolewnica, ul. Lubelska 5, 21-302 Kąkolewnica, pow. radzyński, woj. lubelskie. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 31120000-3 - Generatory |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-12-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-12-12 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | KGH REMIGIUSZ KOWALCZYK |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6182109785 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wojska Polskiego 82/76 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kalisz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 169524,75 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00572557/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 169524,75 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →