Unieważniono wszystkie części postępowania4 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Zimowe utrzymanie dróg w miejscowości Kąclowa. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności na drogach gminnych w okresie zimowym 2025/2026 zgodnie z przyjętymi standardami poprzez odśnieżanie jezdni, zwalczanie śliskości zimowej pr
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2Zimowe utrzymanie dróg w miejscowości Krużlowa Wyżna. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności na drogach gminnych w okresie zimowym 2025/2026 zgodnie z przyjętymi standardami poprzez odśnieżanie jezdni, zwalczanie śliskości zim
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3Zimowe utrzymanie dróg w miejscowości Stara Wieś. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności na drogach gminnych w okresie zimowym 2025/2026 zgodnie z przyjętymi standardami poprzez odśnieżanie jezdni, zwalczanie śliskości zimowej
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Zimowe utrzymanie dróg w miejscowości Stróże+ Wyskitna. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności na drogach gminnych w okresie zimowym 2025/2026 zgodnie z przyjętymi standardami poprzez odśnieżanie jezdni, zwalczanie śliskości z
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

IR.ZP.271.29.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części

Zamawiający Gmina Grybów (Grybów, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „IR.ZP.271.29.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym…”.

Zamawiający: Gmina GrybówGrybów, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 15 grudnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 4 części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRYBÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491892268

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jakubowskiego 33

1.5.2.)Miejscowość

Grybów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-330

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 448 42 10

1.5.8.)Numer faksu

18 445 04 02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@gminagrybow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminagrybow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-grybow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

IR.ZP.271.29.2025 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-70430d61-4e1e-4ff7-8ca1-177d9f622cd9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00598458

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00054871/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Grybów w sezonie zimowym 2025/2026 z podziałem na części

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00490759

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR.ZP.271.29.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

88000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

70200,0 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

70200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.5.)Wartość części

82000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w niniejszym postępowaniu na ww. nie została złożona żadna oferta.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w niniejszym postępowaniu na ww. zadnie w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęła jedna oferta Wykonawcy: Działalność Usługowo-Handlowa Transport, Usługi Świadczone Koparką, Robert Chronowski
z siedzibą: 33-325 Krużlowa Wyżna 133, za cenę brutto 85 536,00 zł. Złożona oferta przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia tj.
75 816,00 zł. której Zamawiający nie może zwiększyć.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w niniejszym postępowaniu na ww. zadnie w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęła jedna oferta Wykonawcy: Działalność Usługowo-Handlowa Transport, Usługi Świadczone Koparką, Robert Chronowski, 33-325 Krużlowa Wyżna 133, za cenę brutto 85 536,00 zł. Złożona oferta przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia tj. 75 816,00 zł. której Zamawiający nie może zwiększyć.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w niniejszym postępowaniu na ww. zadnie w terminie wyznaczonym na składanie ofert, wpłynęła jedna oferta Wykonawcy: F.H.U. „HAJDUGA” Hajduga Paweł, 33-331 Stróże 116, za cenę brutto 102 200,00 zł. Złożona oferta przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia tj. 88 560,00 zł. której Zamawiający nie może zwiększyć.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grybów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grybów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.