Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
181 322 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyłapywanie i zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Rząśnia

Zamawiający Gmina Rząśnia (Rząśnia, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wyłapywanie i zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Rząśnia”, wybierając ofertę wykonawcy Przytulisko i hotel dla zwierząt domowych FUNNY PETS Szturma Marta. Wartość umowy: 181 322 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina RząśniaRząśnia, Łódzkie (powiat Pajęczański →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
181 322 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,4 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 listopada 2025

    Termin ofert: 25 listopada 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przytulisko i hotel dla zwierząt domowych FUNNY PETS Szturma Marta (Czartki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 321,64 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rząśnia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590647931

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 1 Maja 37

1.5.2.)Miejscowość

Rząśnia

1.5.3.)Kod pocztowy

98-332

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL714 - Sieradzki

1.5.7.)Numer telefonu

446317122

1.5.8.)Numer faksu

przetargi@rzasnia.pl

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rzasnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rzasnia.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-766924d2-07d0-4568-bc81-2caa7aaa0060

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyłapywanie i zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Rząśnia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-766924d2-07d0-4568-bc81-2caa7aaa0060

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00593868

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00032201/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Wyłapywanie i zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Rząśnia

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00536227

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UGI.271.36.2025.PC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wyłapywanie i zapewnienie opieki bezdomnym zwierzętom z terenu Gminy Rząśnia w następującym zakresie

a) Odławianie (wyłapywanie) bezdomnych psów z terenu Gminy Rząśnia oraz ich dostarczenie do schroniska, b) Opieka nad zwierzętami w schronisku, c) Opieka weterynaryjna nad zwierzętami w schronisku, d) Transport psów i kotów odebranych z dotychczasowego schroniska do schroniska docelowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

85200000-1 - Usługi weterynaryjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98380000-0 - Usługi psiarni

85210000-3 - Ośrodki pielęgnowania zwierząt domowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181321,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181321,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

181321,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przytulisko i hotel dla zwierząt domowych FUNNY PETS Szturma Marta

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272255379

7.3.4)Miejscowość

Czartki

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181321,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rząśnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rząśnia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 322 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85200000-1 (Usługi weterynaryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przytulisko i hotel dla zwierząt domowych FUNNY PETS Szturma Marta (Czartki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.