Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
247 305 zł
Umowa zawarta
8 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Urzędu Miasta i Gminy w Końskich

Zamawiający Gmina Końskie (Końskie, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Urzędu Miasta i Gminy w…”, wybierając ofertę wykonawcy POCZTA POLSKA S.A. Wartość umowy: 247 305 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina KońskieKońskie, Świętokrzyskie (powiat Konecki →)opublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
247 305 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 listopada 2025

    Termin ofert: 1 grudnia 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POCZTA POLSKA S.A. (WARSZAWA).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 247 305,00 zł (umowę zawarto 8 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail