Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8200 zł
Umowa zawarta
1 grudnia 2025
Okres realizacji
do 15 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu i wyposażenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej - detektor wielogazowy

Zamawiający Gmina Tworóg (Tworóg, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu i wyposażenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej - detektor…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU SYSTEM PLUS. Wartość umowy: 8200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina TworógTworóg, Śląskieopublikowano 11 grudnia 2025
Wartość umowy
8200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    13 stycznia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU SYSTEM PLUS (POZNAŃ), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 200,00 zł (umowę zawarto 1 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Tworóg

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258374

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zamkowa 16

1.5.2.)Miejscowość

Tworóg

1.5.3.)Kod pocztowy

42-690

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarka@ug.tworog.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://tworog.pl/aktualnosci

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu i wyposażenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej - detektor wielogazowy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1d67f378-64f5-4b43-bf7d-df266cbb6167

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591670

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu ani żadnej oferty. We wskazanych części zamówienia nie złożono żadnej oferty. Zatem udzielono zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki - art. 305 pkt 2 ustawy Pzp.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-08072109-868f-4738-924b-16f20838b901

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Grp.I.271.29.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt - detektorów wielogazowych

4.5.3.)Główny kod CPV

38543000-3 - Urządzenia do wykrywania gazów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU SYSTEM PLUS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9222360850

7.3.3)Ulica

SŁUPSKA 21

7.3.4)Miejscowość

POZNAŃ

7.3.5)Kod pocztowy

60-458

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tworóg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tworóg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 8200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38543000-3 (Urządzenia do wykrywania gazów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU SYSTEM PLUS (POZNAŃ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.