Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B

Zamawiający Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie (Świdwin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w ŚwidwinieŚwidwin, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 11 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 243 647 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie

1.2.)Oddział zamawiającego

ZSR CKP

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331082332

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szczecińska 88

1.4.2.)Miejscowość

Świdwin

1.4.3.)Kod pocztowy

78-300

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zsrckp@poczta.onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsrckp.com

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe3f7697-b0c1-4b73-9e26-c31775d83c78

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00591439

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00513627

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Program: Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 Tytuł projektu: Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych wraz z doposażeniem pracowni w powiecie świdwińskim w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia
Zawodowego w Świdwinie. Liczba uczestników: 20 osób tj. 2 grupy po 10 osób

3.9.)Główny kod CPV

80411000-8 - Usługi szkół jazdy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ośrodek Szkolenia Kierowców LIDER EmilLewandowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8571733088

4.3.3.)Ulica

Śląska

4.3.4.)Miejscowość

Resko

4.3.5.)Kod pocztowy

72-315

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

79000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00581344/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

0 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamawiający odstąpił od umowy zgodnie z art. 456 ust. 1 pkt 2 ppkt b)

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80411000-8Usługi szkół jazdy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
243 647 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
124 816 zł466 559 zł
Rozstęp międzykwartylowy
341 743 zł
Źródło próbki
CPV 80411· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
124 816 zł
Mediana
243 647 zł
Górny kwartyl
466 559 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego im. Stefana Żeromskiego w Świdwinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Świdwin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80411000-8 (Usługi szkół jazdy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.