Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
339 900 zł
Umowa zawarta
17 listopada 2025
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Renowacja zabytkowego dworu w Dworzyskach dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu Doświadczalnego Kołuda Wielka

Zamawiający Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Kołuda Wielka (Kołuda Wielka, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Renowacja zabytkowego dworu w Dworzyskach dla Instytutu Zootechniki PIB Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy PPH INSANCO Marek Gotlibowski. Wartość umowy: 339 900 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
339 900 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 października 2025

    Termin ofert: 17 października 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPH INSANCO Marek Gotlibowski (Toruń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 339 900,00 zł (umowę zawarto 17 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail