Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Utrzymanie oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w tym barier ochronnych na terenie miasta Zabrze w 2026r. z podziałem na części. Część nr 1

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg (Zabrze, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Utrzymanie oznakowania pionowego i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w tym barier…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Zarząd DrógZabrze, Śląskieopublikowano 10 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 800 337 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zarząd Dróg

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 242783530

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kasprowicza 8

1.4.2.)Miejscowość

Zabrze

1.4.3.)Kod pocztowy

41-803

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mzd.miastozabrze.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mzd.miastozabrze.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00589400

2.2.)Data ogłoszenia

2025-12-10

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
4.2.10.Okres realizacji - miesiące Przed zmianą

Brak danych

6

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233290-8Instalowanie znaków drogowych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
800 337 zł
Próbka: 119 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
324 294 zł2 296 907 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 972 613 zł
Źródło próbki
CPV 45233290· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
324 294 zł
Mediana
800 337 zł
Górny kwartyl
2 296 907 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabrze.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233290-8 (Instalowanie znaków drogowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.