Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
199 169 zł
Umowa zawarta
9 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 199 169 zł – 334 400 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość oferowanych posiłków30%Współpraca ze szkołą pod kontem organizowania działań10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

przygotowanie i dostawa 3 posiłków dziennie dla dzieci

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny nr 4 (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „przygotowanie i dostawa 3 posiłków dziennie dla dzieci”, wybierając ofertę wykonawcy Pyszoty Sp. z o.o. Wartość umowy: 199 169 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zespół Szkolno-przedszkolny nr 4Poznań, Wielkopolskieopublikowano 10 grudnia 2025
Wartość umowy
199 169 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 września 2025

    Termin ofert: 10 października 2025 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 grudnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pyszoty Sp. z o.o. (Komorniki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 199 168,64 zł (umowę zawarto 9 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 199 168,64 zł do 334 400,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 364482787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Garbary 82

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-758

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zsp4.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sp40.zsp4.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c15772fb-ed26-4998-9ab7-562ecc60356b

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

przygotowanie i dostawa 3 posiłków dziennie dla dzieci

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c15772fb-ed26-4998-9ab7-562ecc60356b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00588746

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00440665/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 przygotowanie i dostawa 3 posiłków dziennie dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 23

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00441535

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP4.2310.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

150000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług społecznych w zakresie przygotowania i dostawy 3 posiłków dziennie dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 23 im. Krasnala Hałabały przy ul. Garbary 82 w Poznaniu oraz przygotowywanie śniadań i obiadów dwudaniowych z napojem dla dzieci, które zgłoszą się ze Szkoły Podstawowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199168,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

334400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199168,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Pyszoty Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 386727496

7.3.3)Ulica

Fabianowska 131 lokal B3

7.3.4)Miejscowość

Komorniki

7.3.5)Kod pocztowy

62-052

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199168,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-02 do 2026-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55322000-3Usługi gotowania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny nr 4 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 199 169 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Pyszoty Sp. z o.o. (Komorniki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.