Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa środków ochrony do Zakładu Karnego w Kłodzku - cz. 6 hełmy kuloodporne

Zamawiający Zakład Karny w Kłodzku (Kłodzko, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków ochrony do Zakładu Karnego w Kłodzku - cz. 6 hełmy kuloodporne”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Karny w KłodzkuKłodzko, Dolnośląskie (powiat Kłodzki →)opublikowano 10 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zakład Karny w Kłodzku

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000320561

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bohaterów Getta 16

1.4.2.)Miejscowość

Kłodzko

1.4.3.)Kod pocztowy

57-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.4.7.)Numer telefonu

+4874 8651805

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.olecha@sw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.sw.gov.pl/jednostka/zaklad-karny-w-klodzku

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3e9c1e72-f585-416b-be66-748e11717706

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00588633

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00443467

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa środków ochrony do Zakładu Karnego w Kłodzku - cz. 6 hełmy kuloodporne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

hełmy kuloodporne
Przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

18143000-3 - Akcesoria ochronne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

35815100-1 - Kamizelki kuloodporne

35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

18143000-3 - Akcesoria ochronne

35121300-1 - Osprzęt bezpieczeństwa

31521320-3 - Latarki

18925200-1 - Kabury

35814000-3 - Maski przeciwgazowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-24

4.2.)Okres realizacji zamówienia

40 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AVIATION TECHNIK Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5542941084

4.3.3.)Ulica

Wojska Polskiego 65/34

4.3.4.)Miejscowość

Bydgoszcz

4.3.5.)Kod pocztowy

85-022

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6281,86 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00527480/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6281,86 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Karny w Kłodzku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kłodzko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18143000-3 (Akcesoria ochronne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.