Zakup aparatu USG w ramach projektu - Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
Zamawiający Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świeciu N/osą (Świecie Nad Osą, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup aparatu USG w ramach projektu - Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 366 315 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
03 grudnia 2025
Termin ofert: 16 grudnia 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
10 grudnia 2025
- Wynik: wybrano wykonawcę
19 grudnia 2025
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIECIU N/OSĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 870270645 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 3 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świecie nad Osą |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-341 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL616 - Grudziądzki |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gzoz@swiecienadosa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | swiecienadosa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00588402 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-12-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2025/BZP 00572964 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-12-12 10:00 Po zmianie: 2025-12-16 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-12-12 10:05 Po zmianie: 2025-12-16 10:05 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.