Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
181 894 zł
Umowa zawarta
10 listopada 2025
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 181 894 zł – 267 857 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Utwardzenie nawierzchni w 3 miejscach na terenie Master Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalnej 11”

Zamawiający Master Odpady i Energia Sp. z o.o. (Tychy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Utwardzenie nawierzchni w 3 miejscach na terenie Master Odpady i Energia Sp. z o.o. w…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Remontowo - Budowalna Broncel. Wartość umowy: 181 894 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Master Odpady i Energia Sp. z o.o.Tychy, Śląskieopublikowano 10 grudnia 2025
Wartość umowy
181 894 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Remontowo - Budowalna Broncel (Bieruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 894,00 zł (umowę zawarto 10 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 181 894,00 zł do 267 857,10 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Master Odpady i Energia Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273854704

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lokalna 11

1.5.2.)Miejscowość

Tychy

1.5.3.)Kod pocztowy

43-100

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szymon.lakota@master.tychy.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.master.tychy.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1192415

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Gminna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Utwardzenie nawierzchni w 3 miejscach na terenie Master Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach przy ul. Lokalnej 11”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7eed806f-8be6-4f11-95c4-5b50de53de2c

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00587963

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00471818

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BP/10/2025 r.

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie nawierzchni trzech miejsc powierzchni terenu na obszarze zajmowanym przez MASTER odpady i energia Sp. z o.o. wskazane na załączonych mapkach.
Utwardzenie polega na :
Zerwaniu krawężników drogowych, wykonaniu podbudowy drogowej oraz warstwy wierzchniej betonu klasy C 30/37. W trakcie robót zwracać uwagę na przebiegającą w gruncie sieć elektroenergetyczną, którą w miarę potrzeby należy zabezpieczyć.
Wbudowaniu nowych krawężników drogowych i obrzeży betonowych, w miejscu styku istniejącej nawierzchni betonowej z nowo wykonaną, należy wykonać szczelinę dylatacyjną wypełnioną kitem trwale plastycznym, jednocześnie wykonać dylatacje co 6m ,należy dokonać regulacji istniejących studni. W pasie przy hali nr 5 należy wyciąć i wykarczować 38 szt. tuj o średnim obwodzie pnia do 35cm i wysokości średnio 2,4m.
Przy wycenie i wykonywaniu prac proszę posługiwać się załączonymi przedmiarami robót.
Przed złożeniem oferty wymagane jest dokonanie wizji lokalnej.

Załączniki:
- Mapy
- Przedmiar robót

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181894 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

267857,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

181894 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Remontowo - Budowalna Broncel

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462577493

7.3.3)Ulica

Chemików 40

7.3.4)Miejscowość

Bieruń

7.3.5)Kod pocztowy

43-155

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181894 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Master Odpady i Energia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tychy.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 894 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Remontowo - Budowalna Broncel (Bieruń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.