Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
184 442 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2025
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 184 442 zł – 204 424 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej rękojmi i gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi gminnej nr 353070T Żukowice Most – Czarkowy Most od km 0+000 do 0+0220 długość 220 mb.”

Zamawiający Gmina Nowy Korczyn (Nowy Korczyn, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 353070T Żukowice Most – Czarkowy Most od km 0+000 do 0+0220…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp. k. Wartość umowy: 184 442 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Nowy KorczynNowy Korczyn, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 9 grudnia 2025
Wartość umowy
184 442 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 listopada 2025

    Termin ofert: 20 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o.o. DYLMEX-INWESTYCJE Sp. k. (Staszów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 184 442,19 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 184 442,19 zł do 204 424,46 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail