Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup doposażenia do baz magazynowych w sprzęt niezbędny do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych dla gminy Głowaczów

Zamawiający Gmina Głowaczów (Głowaczów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup doposażenia do baz magazynowych w sprzęt niezbędny do realizacji zadań w sytuacjach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GłowaczówGłowaczów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 9 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Głowaczów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223646

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 35

1.4.2.)Miejscowość

Głowaczów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-903

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

486231075

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@glowaczow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.glowaczow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-34690551-bc6f-468c-a661-78c98ca2268e

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00585633

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00466547

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup doposażenia do baz magazynowych w sprzęt niezbędny do realizacji zadań w sytuacjach kryzysowych dla gminy Głowaczów

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych środków ochrony indywidualnej oraz wyposażenia przeznaczonego dla podmiotów realizujących zadania w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej w sytuacjach kryzysowych na terenie gminy Głowaczów.
Dostarczony asortyment musi być fabrycznie nowy, wolny od wad, wykonany z materiałów spełniających wymogi bezpieczeństwa użytkowania i ochrony zdrowia oraz posiadać wymagane certyfikaty i deklaracje zgodności. Każdy z elementów zamówienia powinien spełniać wymagania minimalne wskazane w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), zawarte w Załączniku nr 4.
Przedmiot postępowania obejmuje zakup:
-motopompy -5 szt.,
-agregaty prądotwórcze – 3 szt.,
- namioty ekspresowe – 3 szt.,
- nagrzewnica olejowa -2 szt.,
-defibrylator – 5szt.,
-plecak medyczny- 3 szt.,
- pilarki Stihl – 2 szt.,
- przedłużacze 3-fazowe – 4szt.
- plandeki – 15 szt.,
- radiotelefony nasobne – 3 szt.,
- aparaty ODO- 4 kpl,
-zestaw elektronarzędzi – 2 kpl.,
-latarki- 11 szt.,
-młot wyburzeniowy- 1 szt.,
- agregat oświetleniowy- 1 szt.,
- piła do stali i betonu -1 szt.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wykonanie całości zamówienia.
2. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający wymaga udzielenia minimum 12 miesięcy gwarancji jakości na wszystkie elementy składowe przedmiotu zamówienia.
3. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia wskazano jakiekolwiek znak towarowy, patent czy pochodzenie – należy przyjąć, że wskazane patenty znaki towarowe, pochodzenie określają parametry techniczne, eksploatacyjne, użytkowe, co oznacza, że Zamawiający dopuszcza złożenie oferty w tej części przedmiotu zamówienia o równoważnych parametrach technicznych, eksploatacyjnych i użytkowych.
4. Kod Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): Główny przedmiot zamówienia – 35112000-2- sprzęt ratunkowy i awaryjny
- 34144213-4 -motopompy,
-43812000-8- piły,
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.

3.9.)Główny kod CPV

35112000-2 - Sprzęt ratunkowy i awaryjny

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34144213-4 - Motopompy

43812000-8 - Piły

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FENIX MARKET Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170421482

4.3.4.)Miejscowość

Stobierna 749A

4.3.5.)Kod pocztowy

36-002

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

462347,94 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00498240/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

462347,94 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Głowaczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głowaczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35112000-2 (Sprzęt ratunkowy i awaryjny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.