Dostawa sprzętu komputerowego i elektronicznego na potrzeby dydaktyczne Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej w Słupsku - numer postępowania PMSP.ZP.7.2025
Zamawiający Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku (Słupsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu komputerowego i elektronicznego na potrzeby dydaktyczne Pomorskiej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=528, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
30 września 2025
Termin ofert: 16 października 2025 14:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
08 października 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
07 listopada 2025
6 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 grudnia 2025
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 220114791 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Bałtycka 29 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Słupsk |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL636 - Słupski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | pmsp@medyk.slupsk.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.medyk.slupsk.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-805a19d6-ccbb-4515-b863-0e02035d21ed |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00584103 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-12-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00449612 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Rozwój infrastruktury pomorskich medycznych szkół policealnych, II etap” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych - etap II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 (EFS+) |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu komputerowego i elektronicznego na potrzeby dydaktyczne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | dostawa wraz z wniesieniem i montażem do Zamawiającego sprzętu komputerowego oraz dedykowanym szkoleniem dla pracowników z zakresu obsługi zakupionego sprzętu, na potrzeby dydaktyczne Pomorskiej Medycznej Szkoły Policealnej w Słupsku (zwanych dalej „sprzętem” lub „towarem”) zgodnie z opisem w SWZ, ofertą oraz formularzem asortymentowo-cenowym |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30213100-6 - Komputery przenośne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-04 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 14 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | DIGITALED Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 584-27-68-164 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Wita Stwosza 9a/3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Pruszcz Gdański, |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-000 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 48530,88 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00521296/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-18 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 48530,88 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.