Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonywanie odmuleń i robót awaryjno-naprawczych na urządzeniach wodnych oraz w ich obrębie zlokalizowanych na terenie Gdyni w podziale na rejon północny i rejon południowy

Zamawiający Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonywanie odmuleń i robót awaryjno-naprawczych na urządzeniach wodnych oraz w ich…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 8 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191675557

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

10 Lutego 24

1.4.2.)Miejscowość

Gdynia

1.4.3.)Kod pocztowy

81-364

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.7.)Numer telefonu

(58) 761 20 00, (58) 761 20 01

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdiz.gdynia.pl, rzp@zdiz.gdynia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zdiz.gdynia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a4623d23-f0d4-4f25-8dea-5a8e5308b305

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00583066

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00433314

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonywanie odmuleń i robót awaryjno-naprawczych na urządzeniach wodnych oraz w ich obrębie zlokalizowanych na terenie Gdyni w podziale na rejon północny i rejon południowy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia dla CZĘŚCI I obejmuje wykonywanie robót budowlanych obejmujących wykonywanie odmuleń i robót awaryjno-naprawczych na urządzeniach wodnych oraz w ich obrębie, zlokalizowanych na terenie południowym Gdyni.
2. Rejon południowy obejmuje urządzenia wodne zlokalizowane na rzekach, potokach i rowach o długości 14,54 km, tj. na rzece Kaczej, potoku Źródło Marii, potoku Przemysłowym, potoku Kolibkowskim, potoku Swelina, potoku Wiczlińskim, potoku Chwarznieńskim, cieku przy ul. Wielkopolskiej Nr 67, cieku przy ul. Wrocławskiej, 2 zbiorniki wodne przy ul. Sokoła oraz 4 stawy:
w dzielnicy Witomino, w dzielnicy Dąbrowa, w dzielnicy Orłowo - na potoku Kolibkowskim i na potoku Swelina.
3. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zawierają następujące załączniki do SWZ:
1) Szczegółowa Specyfikacja Techniczna,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
3) Przedmiar robót/Kosztorys ofertowy (Część I) - załącznik 1a/I do SWZ,
4) Projektowane postanowienia umowy – załącznik 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-10

4.2.)Okres realizacji zamówienia

13 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Wodno-Melioracyjne WODMEL Derra i Potrykus spółka jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5881002934

4.3.3.)Ulica

Przemysłowa 31A

4.3.4.)Miejscowość

Wejherowo

4.3.5.)Kod pocztowy

84-200

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

360391,66 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00538476/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-10-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

360030,51 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 558 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 886 zł1 613 630 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 230 743 zł
Źródło próbki
CPV 45220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 886 zł
Mediana
676 558 zł
Górny kwartyl
1 613 630 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.