Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
320 292 zł
Umowa zawarta
2 grudnia 2025
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 320 292 zł – 513 040 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Regulacja wysokości pasa biodrowego20%Regulacja wahliwości pasa biodrowego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa sprzętu ochrony układu oddechowego dla KM PSP w Tarnobrzegu”

Zamawiający Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu (Tarnobrzeg, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu ochrony układu oddechowego dla KM PSP w Tarnobrzegu”, wybierając ofertę wykonawcy ASF Monika Bryszewska. Wartość umowy: 320 292 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
320 292 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ASF Monika Bryszewska (Czyżeminek), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 320 292,00 zł (umowę zawarto 2 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 320 292,00 zł do 513 039,59 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830413521

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Targowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Tarnobrzeg

1.5.3.)Kod pocztowy

39-400

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kmtarnobrzeg@podkarpacie.straz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kmpsp-tarnobrzeg

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bbbafb98-5dab-4ef7-a1da-fa265278f2a1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


ochrona przeciwpożarowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa sprzętu ochrony układu oddechowego dla KM PSP w Tarnobrzegu”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bbbafb98-5dab-4ef7-a1da-fa265278f2a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00582414

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00378073/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa sprzętu ochrony układu oddechowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00535106

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MT.2370.62.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn

„Dostawa sprzętu ochrony układu oddechowego dla KM PSP w Tarnobrzegu” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - zakres zamówienia znajduje się w dokumencie „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33157400-9 - Medyczna aparatura oddechowa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

320292 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

513039,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

320292 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ASF Monika Bryszewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 471719539

7.3.4)Miejscowość

Czyżeminek

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

320292 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

21 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33157400-9Medyczna aparatura oddechowa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
449 975 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
336 059 zł1 395 851 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 059 792 zł
Źródło próbki
CPV 33157· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
336 059 zł
Mediana
449 975 zł
Górny kwartyl
1 395 851 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnobrzeg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 320 292 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33157400-9 (Medyczna aparatura oddechowa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ASF Monika Bryszewska (Czyżeminek). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.