Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
509 264 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2025
Okres realizacji
od 1 grudnia 2025 do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury VAT40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pocztowych na potrzeby Urzędu Miejskiego w Skarszewach

Zamawiający Gmina Skarszewy (Skarszewy, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pocztowych na potrzeby Urzędu Miejskiego w Skarszewach”, wybierając ofertę wykonawcy Poczta Polska S.A. Wartość umowy: 509 264 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SkarszewySkarszewy, Pomorskie (powiat Starogardzki →)opublikowano 8 grudnia 2025
Wartość umowy
509 264 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,2 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 października 2025

    Termin ofert: 31 października 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Poczta Polska S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 509 263,53 zł (umowę zawarto 7 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 grudnia 2025 r. do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail