Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
407 781 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 407 781 zł – 407 915 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa owoców i warzyw na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowego MSWiA w Krynicy-Zdroju”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krynicy-zdroju (Krynica-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa owoców i warzyw na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej…”, wybierając ofertę wykonawcy PPHU "ZZ" Spółka Jawna Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński. Wartość umowy: 407 781 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
407 781 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 października 2025

    Termin ofert: 17 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 grudnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PPHU "ZZ" Spółka Jawna Zbigniew Czoch Zdzisław Bałuszyński (Nowy Sącz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 407 781,15 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 407 781,15 zł do 407 914,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail