Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
272 689 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    98 818 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.· Sopot
    Wartość umowy
    125 000 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    48 870 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Klauzule fakultatywne10%Cena prawa opcji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu

Zamawiający Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu (Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 272 689 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
272 689 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 sierpnia 2025

    Termin ofert: 11 września 2025 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 grudnia 2025

    3 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. (część 1); Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A. (część 2); Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 272 688,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 511315745

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Armii Krajowej 8

1.5.2.)Miejscowość

Biskupiec

1.5.3.)Kod pocztowy

11-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@szpital-biskupiec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-biskupiec.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mentor.logintrade.net/zapytania_email,207409,e40222555b473f56838d935c8a34c4dd.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85198cf5-8bc7-427d-91b8-bbf6320f1249

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00578754

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00059886/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Ubezpieczenie mienia, OC i komunikacyjne

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00381622

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/12/25

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

519600 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest ,,Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu”. 2. Rodzaj zamówienia

usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe: 3.1. 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty), 3.2. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej), 3.3. 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych), 3.4. 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej), 3.5. 66512100-3 (usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków) 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: CZĘŚĆ I : Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk CZĘŚĆ II: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. CZĘŚĆ III : Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), d) Ubezpieczenia assistance (ASS). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do 10% wartości zamówienia w zakresie części I i III. Zamówienie polegające na powtórzenie tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia-cześć poufna. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: Zamawiający przewiduje możliwość podwyższenia sumy gwarancyjnej w dobrowolnym ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, o dodatkowe 500 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia do łącznego poziomu 1 000 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w sytuacji, gdy będzie dysponował wystarczającymi środkami w terminie 30 dni od dnia podpisania niniejszej umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

4.5.5.)Wartość części

121000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest ,,Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu”. 2. Rodzaj zamówienia

usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe: 3.1. 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty), 3.2. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej), 3.3. 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych), 3.4. 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej), 3.5. 66512100-3 (usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków) 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: CZĘŚĆ I : Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk CZĘŚĆ II: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. CZĘŚĆ III : Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), d) Ubezpieczenia assistance (ASS). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do 10% wartości zamówienia w zakresie części I i III. Zamówienie polegające na powtórzenie tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia-cześć poufna. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: Zamawiający przewiduje możliwość podwyższenia sumy gwarancyjnej w dobrowolnym ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, o dodatkowe 500 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia do łącznego poziomu 1 000 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w sytuacji, gdy będzie dysponował wystarczającymi środkami w terminie 30 dni od dnia podpisania niniejszej umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66516000-0 - Usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

325600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest ,,Ubezpieczenie Szpitala Powiatowego im. Jana Mikulicza w Biskupcu”. 2. Rodzaj zamówienia

usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe: 3.1. 66515000-3 (usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty), 3.2. 66516000-0 (usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej), 3.3. 66514110-0 (usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych), 3.4. 66516100-1 (usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej), 3.5. 66512100-3 (usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków) 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: CZĘŚĆ I : Ubezpieczenie mienia a) Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk CZĘŚĆ II: Ubezpieczenia OC a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą, b) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, c) Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia. CZĘŚĆ III : Ubezpieczenia komunikacyjne a) Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC ppm.), b) Ubezpieczenie auto casco (AC), c) Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów (NNW), d) Ubezpieczenia assistance (ASS). 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 6. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7 pzp w wysokości do 10% wartości zamówienia w zakresie części I i III. Zamówienie polegające na powtórzenie tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia-cześć poufna. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji: Zamawiający przewiduje możliwość podwyższenia sumy gwarancyjnej w dobrowolnym ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone osobie trzeciej w następstwie udzielania świadczeń zdrowotnych albo niezgodnego z prawem zaniechania udzielania świadczeń zdrowotnych w związku z wykonywaniem działalności leczniczej, o dodatkowe 500 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia do łącznego poziomu 1 000 000 zł na jedno i wszystkie zdarzenia. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w sytuacji, gdy będzie dysponował wystarczającymi środkami w terminie 30 dni od dnia podpisania niniejszej umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66514110-0 - Usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

4.5.5.)Wartość części

82000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91398,33 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

98818,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

98818,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 547-02-06-285

7.3.3)Ulica

Aleje Jerozolimskie 142B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-305

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

98818,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

125000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

170897 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

125000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 584-01-78-134

7.3.3)Ulica

Ul. Hestii 1

7.3.4)Miejscowość

Sopot

7.3.5)Kod pocztowy

81-731

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

125000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48870,29 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48870,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48870,29 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5260251049

7.3.3)Ulica

Rondo Ignacego Daszyńskiego 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-843

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48870,29 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biskupiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 272 689 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.