Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
648 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przyjęcie dostarczanych przez zamawiającego do stacji zlewnej i oczyszczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami nieczystości ciekłych, pochodzących ze zbiorników bezodpływowych, opróżnianych z częstotliwością raz na dwa miesi
    Wartość umowy
    233 280 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przyjęcie dostarczanych przez zamawiającego do stacji zlewnej i oczyszczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami nieczystości ciekłych, pochodzących z instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków, nieczystości ciekłych odbiera
    Wartość umowy
    414 720 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Odległość od granicy Gminy Brzyska40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przyjęcie i oczyszczenie nieczystości ciekłych z terenu Gminy Brzyska

Zamawiający Gmina Brzyska (Brzyska, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przyjęcie i oczyszczenie nieczystości ciekłych z terenu Gminy Brzyska”, wybierając ofertę wykonawcy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Na Kotlinę 33, 38-200 Jasło. Łączna wartość umów: 648 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BrzyskaBrzyska, Podkarpackie (powiat Jasielski →)opublikowano 4 grudnia 2025
Łączna wartość umów
648 000 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 listopada 2025

    Termin ofert: 21 listopada 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Na Kotlinę 33, 38-200 Jasło za łącznie 648 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Brzyska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

brak

1.5.2.)Miejscowość

Brzyska

1.5.3.)Kod pocztowy

38-212

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

budownictwo@brzyska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminabrzyska.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-83df006e-126e-418c-9cad-b13177a13cea

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przyjęcie i oczyszczenie nieczystości ciekłych z terenu Gminy Brzyska

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-83df006e-126e-418c-9cad-b13177a13cea

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00577114

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00029353/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Przyjęcie i oczyszczenie nieczystości ciekłych ze zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00527995

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

B.271.31.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przyjęcie dostarczanych przez zamawiającego do stacji zlewnej i oczyszczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami nieczystości ciekłych, pochodzących ze zbiorników bezodpływowych, opróżnianych z częstotliwością raz na dwa miesiące zlokalizowanych na terenie Gminy Brzyska do punktu zlewnego znajdującego się w Oczyszczalni Ścieków.

4.5.3.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.)Wartość części

211500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przyjęcie dostarczanych przez zamawiającego do stacji zlewnej i oczyszczenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymaganiami nieczystości ciekłych, pochodzących z instalacji przydomowych oczyszczalni ścieków, nieczystości ciekłych odbieranych ze zbiorników bezodpływowych po raz pierwszy lub wywozów z częstotliwością rzadziej niż raz na dwa miesiące lecz nie rzadziej niż raz na sześć miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90400000-1 - Usługi utylizacji nieczystości

4.5.5.)Wartość części

376000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

233280,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233280,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

233280,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Na Kotlinę 33, 38-200 Jasło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6850004967

7.3.3)Ulica

Na Kotlinę 33

7.3.4)Miejscowość

Jasło

7.3.5)Kod pocztowy

38-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

233280,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

414720,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

414720,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

414720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Na Kotlinę 33, 38-200 Jasło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6850004967

7.3.3)Ulica

Na Kotlinę 33

7.3.4)Miejscowość

Jasło

7.3.5)Kod pocztowy

38-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

414720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Brzyska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzyska.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 648 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90400000-1 (Usługi utylizacji nieczystości). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. ul. Na Kotlinę 33, 38-200 Jasło (Jasło). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.