Wynik częściowy: umowy w 5 z 8 części, 3 unieważniono8 części
Łączna wartość wybranych ofert
180 975 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Dostawa i montaż systemu alarmowego i wizyjnego w stacji uzdatniania wody w Kadzidle i Dylewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa agregatu 50 kW do stacji uzdatniania wody w Dylewie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    90 000 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa zbiornika na paliwo z dystrybutorem (1 kpl.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    7290 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 41. Dostawa kontenerów na magazyny sprzętu (2 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    36 900 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Dostawa sprzętu: węże gaśnicze, syreny przenośne, radiotelefony, latarki, teleskopowe podpory ratownicze, koce wojskowe, przenośne systemy oświetleniowe, agregat prądotwórczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6Dostawa sprzętu: Plandeki, przedłużacze, regały metalowe, łóżka polowe, namioty, stacje energii, przenośne stacje zasilania, osuszacze powietrza, nagrzewnice powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa sprzętu: monitor skażeń radioaktywnych oraz defibrylatory. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Cena wybranej oferty
    24 888 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Dostawa sprzętu: maski przeciwgazowe z pochłaniaczem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    21 896 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 8 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zabezpieczenie logistyczne na terenie Gminy Kadzidło

Zamawiający Gmina Kadzidło (Kadzidło, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zabezpieczenie logistyczne na terenie Gminy Kadzidło”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 180 975 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina KadzidłoKadzidło, Mazowieckie (powiat Ostrołęcki →)opublikowano 4 grudnia 2025
Łączna wartość ofert
180 975 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 8 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 8 części: w 5 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: HURT-DETAL AGRO-METAL Jacek Dmochowski (część 2); MOTORPOL Krzysztof Domalewski (część 3); BERATER Adam Kukliński (część 4); CZARMED Łukasz Czarnecki (część 7) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 180 974,76 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kadzidło

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550668195

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Targowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Kadzidło

1.5.3.)Kod pocztowy

07-420

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

(29) 761 80 16

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osp@kadzidlo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kadzidlo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-987613b1-395b-4a40-8fdb-1ef641ad5bc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zabezpieczenie logistyczne na terenie Gminy Kadzidło

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-987613b1-395b-4a40-8fdb-1ef641ad5bc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00576530

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00072720/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Zabezpieczenie logistyczne na terenie Gminy Kadzidło

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SWiOC 271.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

415148,78 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i montaż systemu alarmowego i wizyjnego w stacji uzdatniania wody w Kadzidle i Dylewie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

4.5.5.)Wartość części

60000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa agregatu 50 kW do stacji uzdatniania wody w Dylewie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

97753,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zbiornika na paliwo z dystrybutorem (1 kpl.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44611000-6 - Zbiorniki

4.5.5.)Wartość części

10500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Dostawa kontenerów na magazyny sprzętu (2 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

4.5.5.)Wartość części

36000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu: węże gaśnicze, syreny przenośne, radiotelefony, latarki, teleskopowe podpory ratownicze, koce wojskowe, przenośne systemy oświetleniowe, agregat prądotwórczy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

44482100-3 - Węże gaśnicze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35240000-8 - Syreny

32236000-6 - Radiotelefony

31521320-3 - Latarki

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.)Wartość części

162780,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu: Plandeki, przedłużacze, regały metalowe, łóżka polowe, namioty, stacje energii, przenośne stacje zasilania, osuszacze powietrza, nagrzewnice powietrza. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

31224810-3 - Przedłużacze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39522520-8 - Łóżka polowe

39721320-1 - Osuszacze powietrza

39721310-8 - Ogrzewacze powietrza

39522530-1 - Namioty

65400000-7 - Przesył i stacje innych źródeł energii

4.5.5.)Wartość części

91100,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu: monitor skażeń radioaktywnych oraz defibrylatory. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

38341000-7 - Aparatura do mierzenia promieniowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33182100-0 - Defibrylatory

4.5.5.)Wartość części

26500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu: maski przeciwgazowe z pochłaniaczem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

35814000-3 - Maski przeciwgazowe

4.5.5.)Wartość części

26000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 06.11.2025 do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

90000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

90000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

90000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

HURT-DETAL AGRO-METAL Jacek Dmochowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7580008357

7.3.3)Ulica

Inwalidów Wojennych 5

7.3.4)Miejscowość

Ostrołęka

7.3.5)Kod pocztowy

07-410

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

90000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7290,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7290,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MOTORPOL Krzysztof Domalewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392188024

7.3.3)Ulica

Oficerska

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-215

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7290,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

36900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45510,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

36900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BERATER Adam Kukliński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7581370391

7.3.3)Ulica

Graniczna

7.3.4)Miejscowość

Ostrołęka

7.3.5)Kod pocztowy

07-410

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

36900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 06.11.2025 do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożona oferta podlegała odrzuceniu

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24888,36 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24888,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24888,36 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CZARMED Łukasz Czarnecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7732331591

7.3.3)Ulica

Kolejowa

7.3.4)Miejscowość

Bedoń Przykościelny

7.3.5)Kod pocztowy

95-020

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24288,36 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21896,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52914,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21896,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DHF Safety Dariusz Packi

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580080574

7.3.3)Ulica

Hutnicza

7.3.4)Miejscowość

Rumia

7.3.5)Kod pocztowy

84-230

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21896,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-12-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45312200-9Instalowanie przeciwwłamaniowych sy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kadzidło prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kadzidło.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 975 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45312200-9 (Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: HURT-DETAL AGRO-METAL Jacek Dmochowski (Ostrołęka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.