Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 835 zł
Umowa zawarta
4 grudnia 2025
Okres realizacji
do 12 grudnia 2025
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 221 835 zł – 801 361 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – Urządzenia ratownicze

Zamawiający Gmina Trzebnica (Trzebnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej – Urządzenia…”, wybierając ofertę wykonawcy P.U.H.JAZIENICKI. Wartość umowy: 221 835 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina TrzebnicaTrzebnica, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 4 grudnia 2025
Wartość umowy
221 835 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P.U.H.JAZIENICKI (Radom), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 835,42 zł (umowę zawarto 4 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 221 835,42 zł do 801 360,65 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail