Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
324 128 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    83 826 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 200 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    32 550 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 400 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 152 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    28 800 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    59 200 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa kamuflowanych i mobilnych systemów do obserwacji i rejestracji obrazu dla KWP w Lublinie”

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kamuflowanych i mobilnych systemów do obserwacji i rejestracji obrazu dla KWP w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 324 128 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 4 grudnia 2025
Łączna wartość umów
324 128 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: DTS System Sp. z o.o. (część 1); Masdar Sp. z o.o. (części 2, 3, 4, 5, 6, 7).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 324 128,17 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 430689052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gabriela Narutowicza 73

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-019

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

47 811 41 21

1.5.8.)Numer faksu

47 811 15 34

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lu.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubelska.policja.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2ddf7a2b-fa61-4d42-8390-4ff129276965

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dostawa kamuflowanych i mobilnych systemów do obserwacji i rejestracji obrazu dla KWP w Lublinie”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ddf7a2b-fa61-4d42-8390-4ff129276965

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00576429

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00030001/31/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.37 Dostawa kamuflowanych i mobilnych systemów do obserwacji i rejestracji obrazu dla KWP w Lublinie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00500798

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

90/1.2.37/25/SZP/D

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

313020,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - zmiennoogniskowe kamery kopułkowe do obserwacji i rejestracji obrazu, zgodnie z załącznikiem nr 1.1 do SWZ

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests”, realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

72670,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w znaku, zgodnie z załącznikiem nr 1.2 do SWZ

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests”, realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

31680,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w przyłączu/rurze, zgodnie z załącznikiem nr 1.3 do SWZ

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: „Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests” realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

32550,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w kamieniu, zgodnie z załącznikiem nr 1.4 do SWZ.

W zakresie pakietu nr 4 zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: „Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests” realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

16200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w mufie, zgodnie z załącznikiem nr 1.5 do SWZ.

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests”, realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

65840,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w puszce elektrycznej, zgodnie z załącznikiem nr 1.6 do SWZ;

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests”, realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

32240,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 7 - system do obserwacji trudno dostępnych miejsc zakamuflowany w skrzynce energetycznej, zgodnie z załącznikiem nr 1.7 do SWZ.

Zadanie zostanie sfinansowane ze środków przeznaczonych na realizację projektu pn.: Security4Europe - wzmocnienie zdolności polskiej Policji w okresie walki z oszustwami, korupcją i innymi nieprawidłowościami na szkodę interesów finansowych UE”- „Security4Europe - reinforcing the capacity of Polish Police in the fight against fraud, corruption and other illegal activity detrimental to the EU financial interests”, realizowanego w ramach Programu Zwalczania Nadużyć Finansowych - Union Anti-Fraud Programme (EUAF).

4.5.3.)Główny kod CPV

34971000-4 - Urządzenia bezpośredniego monitorowania

4.5.5.)Wartość części

61840,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

83826,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89247,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

83826,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DTS System Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462319404

7.3.3)Ulica

Ceramiczna 1

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-150

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

83826,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40243,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40150,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

22140,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77152,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77152,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77152,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77152,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43886,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

59200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82262,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

59200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Masdar Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7393735089

7.3.3)Ulica

Trylińskiego 16/126

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-683

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

59200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 34

Informacje dodatkowe

Umowy na poszczególne pakiety odpowiednio:
nr 150/C/2025, nr 151/C/2025, nr 152/C/2025, nr 153/C/2025, nr 154/C/2025, nr 155/C/2025, nr 156/C/2025.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34971000-4Urządzenia bezpośredniego monitorow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 324 128 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34971000-4 (Urządzenia bezpośredniego monitorowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DTS System Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.