Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
222 306 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2025
Okres realizacji
9 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 222 306 zł – 298 890 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji na wykonane roboty i zamontowane urządzenia ponad wymagany okr40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie dostępności architektonicznej dla osób z niepełnosprawnościami na Centrum Przesiadkowym w Mikołowie - projekt i wykonanie

Zamawiający Gmina Mikołów (Mikołów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie dostępności architektonicznej dla osób z niepełnosprawnościami na Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy General Development Sp. z o.o. Wartość umowy: 222 306 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina MikołówMikołów, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 3 grudnia 2025
Wartość umowy
222 306 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy General Development Sp. z o.o. (Tarnowskie Góry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 222 305,67 zł (umowę zawarto 27 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 222 305,67 zł do 298 890,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 9 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail