Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
567 000 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa jaj spożywczych w roku 2026 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy) - spraw nr 67/2025

Zamawiający 13 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa jaj spożywczych w roku 2026 (magazyny w Grudziądzu, Grupie, Chełmnie i Brodnicy)…”, wybierając ofertę wykonawcy DYS-TRANS Anna Bilińska. Wartość umowy: 567 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: 13 Wojskowy Oddział GospodarczyGrudziądz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 3 grudnia 2025
Wartość umowy
567 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 września 2025

    Termin ofert: 14 listopada 2025 07:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 grudnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DYS-TRANS Anna Bilińska (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 567 000,00 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail