Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Pcim"

Zamawiający Gmina Pcim (Pcim, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Pcim”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PcimPcim, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 3 grudnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pcim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555401

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

-

1.4.2.)Miejscowość

Pcim

1.4.3.)Kod pocztowy

32-432

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

122748050

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@pcim.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pcim.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6c835ef4-66d4-4536-b3d6-b3ec75307715

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00574256

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-12-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00226780

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja realizowana w ramach operacji typu.: „Gospodarka wodno-ściekowa” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

"Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Pcim"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane w systemie „zaprojektuj–wybuduj” obejmujące wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych dla niniejszej inwestycji w ramach zadania pod nazwą: "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Pcim". W ramach zadania należy zaprojektować i wybudować 87 przydomowych oczyszczalni ścieków.
Zamówienie realizowane jest w formule Zaprojektuj – Wybuduj. Podstawą do wyceny oferty, przygotowania i opracowania dokumentacji projektowej oraz wykonania robót jest Program Funkcjonalno-Użytkowy , stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej SWZ

3.9.)Główny kod CPV

45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232421-9 - Roboty w zakresie oczyszczania ścieków

39350000-0 - Urządzenia do obróbki ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-08-29

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo-Usługowa „MLECZEK” Tomasz Mleczek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6812039679

4.3.4.)Miejscowość

Stróża 703

4.3.5.)Kod pocztowy

32-431

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3648977,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00284187/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-09-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

3648977,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pcim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pcim.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252127-4 (Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.