Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
359 000 zł
Umowa zawarta
28 listopada 2025
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 359 000 zł – 779 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi na wykonane roboty40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obchody tysiąclecia pierwszych koronacji królewskich – rozbudowa i modernizacja Traktu Królewskiego w Gnieźnie – pomnik

Zamawiający Miasto Gniezno (Gniezno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Obchody tysiąclecia pierwszych koronacji królewskich – rozbudowa i modernizacja Traktu…”, wybierając ofertę wykonawcy Artystyczna Odlewnia Metali ART-ODLEW Sp ZOO. Wartość umowy: 359 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto GnieznoGniezno, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 3 grudnia 2025
Wartość umowy
359 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Artystyczna Odlewnia Metali ART-ODLEW Sp ZOO (Opole).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 359 000,00 zł (umowę zawarto 28 listopada 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 359 000,00 zł do 779 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail