Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
194 080 zł
Umowa zawarta
3 grudnia 2025
Okres realizacji
od 5 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na podstawienie pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przewóz uczniów uczęszczających do szkoły podstawowej i przedszkola w Bytomiu Odrzańskim w 2026 roku

Zamawiający Gmina Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Przewóz uczniów uczęszczających do szkoły podstawowej i przedszkola w Bytomiu Odrzańskim…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Wartość umowy: 194 080 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Bytom OdrzańskiBytom Odrzański, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 3 grudnia 2025
Wartość umowy
194 080 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. (Gorzów Wielkopolski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 194 079,60 zł (umowę zawarto 3 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 5 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail